Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android telefon (~1300 TL)

Deacon

Öne çıkan mesajlar

Bahsettigin Xperia su mu ? :

http://www.amazon.com/Sony-Ericsson-Xperia-X10-Unlocked/dp/B003DIHP0Y/ref=sr_1_2?s=wireless&ie=UTF8&qid=1328346744&sr=1-2

Fiyatlari arasinda yari yariya fark var, teknik acidan da okadar fark goruyo musunuz ?

Ben de bir tekrar okuyayim sunlari kafam guzel mal mal resimlere bakiyorum...

edit: Yani ben mesela Google Nexus ile mutluydum son 1 yildir, her isimi goruyordu ama daha iyi hafiza saglayan ve az daha hizli olan her seye fitim aslinda. Razr'a daha cok bataryasinin kuvvetli oldugunu okudugum icin hallendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste ne kadar paran olursa yapmalisin bu hareketi. Aradaki fiyat farki degiyor mu onun merakindayim.

Demin bara gittim bu arada tahmin ettigim gibi benim google nexus gg olmus. Hayatimda ilk kez bir malimi kaybettim anasini satim. Turkiyeden getirdigim plastik clipper cakmagi bile aylarca kaybetmedim, calindi galiba.

Saglik olsun diyip su xperia ile razr arasinda karar vericem ve almaya cikicam sanirim bestbuy'a vs..
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda ilk aklima o geldi nexus'lardan mi devam etsem diye. Ama sonra fiyat performans olarak gerge'nin sony arc'ina inandim.7sinde falan gelecekmis bakalim bir de google phone olmadan android kullanayim nasilmis dedim.

edit: gecmis olsun dilegi icin de sagol :) bugune kadar ilk kez oldugu icin "olacagi varmis" diyip kendimi kandirdim onume bakmaya calisiyorum ama sony siparis surecim sikintili gecti teknoloji yuzunden..

kisisel cok gerekli olmayan detay

Isbankin cep applicationini kullaniyordum cep anahtar falan icin, kredi kartima para atmam lazim oldu yeni telefon almak icin ama karta internet bankaciligiyla ulasmam icin de telefon lazimdi falan =)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...