Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android telefon (~1300 TL)

Deacon

Öne çıkan mesajlar

3 yildir falan n97 kullaniyorum. Cektigim cileyi tahmin bile edemezsiniz. O yuzden bu kardesinize bir iyilik yapin ve telefon tavsiyesinde bulunun.

Oncelikle su siralar telefon alinmali mi bilmiyorum. "2 ay bekle yeni bir olay var ucuzlar telefonlar" gibi bir durum varsa belirtiniz.

Etraftan yaptigim arastirmalar sonucunda samsung almamaya karar verdim. Genelde HTC icin iyi seyler diyorlar. Mesela su an vatan %25 indirimle HTC Sensation 1370 TL'ye geliyor. Aklimdaki telefon bu. Telefonu genelde oyun oynamak icin kullanicam. Ha bir de muhtemelen root'layip taklalar attirmaya calisicam.

Bir el atin da gene bir pismanlik yasamayim.
Sosyal ağlarda paylaş

sony xperia lardan bişeler al derim. şu ana kadar sorun yaşayan duymadım pek.
htc ve samsung arıza açısından sıkıntılı, hep bi kronik hata çıkıyor ürünlerinde (belki hepsinde değil ama çoğunda).. alacağın ürünü araştır öyle sorunları var mı yok mu diye.

desire s aldım ya allah diyerek. şimdilik arıza çıkarmadı. umarım çıkarmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun arkadasimin xperia arc'iyle oynadim baya. Telefon cokzel ve cok begendim ui'yi falan.

Arc s'i rootlamak falan cok sikinti midir? HTC'ler bu konuda baya rahat diye biliyorum. Bu konuda da sikintisi yoksa arc s alirim galiba. Fiyati da iyi baya.

Bu arada kullanan var mi? Kullaniciya 320 mb ram birakiyor diyor. Oyunlarda sorun olur mu diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bootloader'ı açmadım hiç, kendi firmware'i cidden iyi, ama rootladım kolayca düz arc'ı. Arc S'de kolaydır sanırım. Sudoku ve satranç oynadım sadece ama, oyun konusunu bilmiyorum. Gerçi herşeyi sd karta yüklüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

xperia ray nasıl? yeni konu açmiyim dedim. ya da onu alcana bunu al dediğiniz. ray küçük, uzun pil ömürlü falan hoşuma gitti.

abi denize xperia arc s aldık.
çok klass tasarımının yanında telefon da imba.
ics'ye de geçecek yakında zaten. kamera falan harika.
alıcaksan kişisel önerim. yeter. tam ideal telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

bende karar versem 1000 liraya kadar telefon alcam bugün yarın

dün az kalsın alıyordum xperia ray son anda dedim biraz daha bakiniyim

şimdi xperia ray çok tarz telefon fakat aklıma şarjı yeter mi yetmez mi sıkıntı yaratır mı diye takıldı çok..
gerçi rootlayıp gergenin yaptığı gibi setcpu yapınca problem olacağını sanmıyorum ama yinede

fiyatı düşmüşken

htc desire s
samsung galaxy w

kafamı kurcalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...