Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampirlikle Alakalı

Odune

Öne çıkan mesajlar

ayrıca fransız kanıda genelde vampirlerin tercihi olur......
bkz.Vampirle Görüşme.....[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

benim kuzenim var blade filmi çıktıktan sonra köpek dişlerini 2cm cektirdi vede vampir gibi gözüküyor özel muane gördü ister inanin ister inanmayin belki antalyada oturanlar tanir kaan saraçoğlu diye duyulmustur bide bogazinin sol tarafinda vampir isirigi gibi kirmizi kanli bir döğme var çok şeker ya bide gözünde tam ucunda aglarsin ya damla akar onun gibi göz ya$ı var 2 tane onlar da ye$il döğme deli adam walla ya ensede barkot var fln ehuae sallamıyorum yemin ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 24 May 2003 12:49 tarihinde demiş ki:
ii de hadi 1-2 gün eglence olsun die yapılır da her ortamda öyle dolaşmak şebeklik.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

katılıyorum[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 24 May 2003 12:46 tarihinde demiş ki:
benim kuzenim var blade filmi çıktıktan sonra köpek dişlerini 2cm cektirdi vede vampir gibi gözüküyor özel muane gördü ister inanin ister inanmayin belki antalyada oturanlar tanir kaan saraçoğlu diye duyulmustur bide bogazinin sol tarafinda vampir isirigi gibi kirmizi kanli bir döğme var çok şeker ya bide gözünde tam ucunda aglarsin ya damla akar onun gibi göz ya$ı var 2 tane onlar da ye$il döğme deli adam walla ya ensede barkot var fln ehuae sallamıyorum yemin ederim.

ulan
gene tuttu ha
bu aralar geleceği tahmin etmeye başlıyorum
geçen gün içimden bir ses mircde bir satanistle tanışıcaksın dedi yüz verme dedi
ulan dün 5 de bi satanist uğraşıodu tahmin edin nerde? mircde

1 hafta önce bu çekdirme olayını gördüm yani resmen birisini gördüm dişcide dişlerini uzattırıyordu tanıyamadım ama şimşek gibi çakıyor gözümün önünde

Aklıma aniden şimşek gibi görüntüler geliyor ve sonra gerçekleşiyor
belkide daha önce dünyanın bir ucunda olan şeleri görüyorum
Ama cidden geyiq bişi:) jk2 oynarken karşı rakibin aniden yapıcağı hareketleri tahmin edebiliyorum mesela ateş edceği an push a basıyorum

Ama kendi isteğimle yapmaya çalışınca olmuo içimden geçtiği an yaparsam kesinlikle tutuyor
Mesela içimden Ateş edicek! diye bişi duyuyorum
Nassıl yani? derken geberiom bazuka gelio vuruo:)
Ama o anda push a basınca adamın namluda patlıo
E hile diyolar haliyle[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

Bu arkadaşdaki sorun ne? Örenmek için tıklayın ---->
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...