Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigortası olmayan 213 lira ödeyecek

DoruK

Öne çıkan mesajlar

aente said:

hayır bence işin abzürt tarafı şu tasarıyı, ödeyemediğin zamanlarda senden faiz a.k.a haraç alan bir projenin mantıklı olduğunu savunuyorlar.

ben senden ne aldım ki benden faiz istiyorsun, ödemezsen bozuşuruz diyorsun?

bunun devlete para kaynağı yaratmak için bir proje olduğunu anlayamamış garibim, hala devlet bizi seviyor, bize bakacak ekiki diyor.

29 sayfa boyunca beyni şunu alamamış adamlar bu yaşlarına kadar nasıl survive ediyorlar, ibretlik.

iyide kardeşim, şu zaten bariz ki?
anlamayacak bir durum yok bunda, malumun ilamı zaten o dediğin. Devletin kaynak yaratması tabi senin için kötü bir durum olabilir, ama bence güzel. Gidip dış borç almasından iyi.
Öte yandan yasanın getireceği güzel şeyleri söylüyoruz, ha eksileri yok mu? vardır tabi ki ama bunlar zamanla düzelir.

şeyi merak ediyorum, yasadan serzenişte bulunan arkadaşlarım, bununla ilgili ne yaptılar paticikte ağlamak dışında?
Sosyal ağlarda paylaş

e ben 88liyim kendi başıma yaşamaya çalışıyorum aile gelirimden kime ne ki :/ ha çok kazanmıyorlar o farklı konu ama hani gereksiz yere fazladan para vermek istemiyorum.

Haydaa bir de ikametimin olduğu yere mi başvurmam gerekiyor ? E ben daha ikametimi üniversiteyi okuduğum yerden aldırmadım ist.a :/ oooyy iyice uğraşacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya heryer baktım zaman bi tek zamanda bir haber var uzatıldı diye. Onda da aynı haber içinde hem 1 ay uzatıldı demiş hem de son 7 gün yazmış. http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1235032&title=gelir-testi-mektup-gonderilenler-icin-1-ay-uzatildi

bakınıyorum internette hâlâ
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

yakında borçlar birikmeye başlayınca evlatlıktan retler, 18'den gün almış çocuğu dışarı atmalar falan başlar, hatta belki manyağın teki çocuğunu bile öldürebilir para vermemek için. işte o zaman için mikrodalga popcornum zulada hazır bekliyor.

=) kimse kimseyi evlatlıktan, anne-babalıktan reddemez.

mirastan mahrum bırakılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

Silphatos said:

yakında borçlar birikmeye başlayınca evlatlıktan retler, 18'den gün almış çocuğu dışarı atmalar falan başlar, hatta belki manyağın teki çocuğunu bile öldürebilir para vermemek için. işte o zaman için mikrodalga popcornum zulada hazır bekliyor.

=) kimse kimseyi evlatlıktan, anne-babalıktan reddemez.

mirastan mahrum bırakılabilir.

baltayla red olabilir niye olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...