Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.3 Rogue Hakkında ...

Jaymz

Öne çıkan mesajlar

Selam Arkadaşlar,

Rogue oynamaya başladım, sormak istediğim bazı sorularım var, yanıtlarsanız sevinirim.

1 - PVE de 4.3 patch için şu anda en iyi talent hangisi, ben genelinin combat oynadığını görüyorum.

2 - Eğer Combat ise PVE için, neden dagger kullanıyorlar ? Artık main hand'e eskisi gibi yavaş olan silahlar (axe ve sword)almıyor çoğu kimse. iki elde de dagger kullanmak mı iyi combat roguelarda pve için ?

3 - Combat rogue PVP de efektif değil galiba, genellikle Sub talentında takılıyor sağlam pvpciler.
Sosyal ağlarda paylaş

Pve için combat, legendary dagger questinin ilk aşama silahı ilvl397 dagger ve %45 sinister strike damage bonusu olduğundan dolayı dagger kullanıyorlar. Onun dışında dagger kullanan combat rogue göremezsin, çünkü eski combat modeli gibi Slow MH, Fast OH şeklinde kullanılıyor.

Combat rogue pvp mobilitysi düşük olduğundan hiç ama hiç efektif değil, tek yol sublety.
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler cevap için.. bir kaç sorum daha olacaktı

bu legendary dagger quest ile alınıyor galiba, bu quest raidlerle mi yapılabiliyor, yoksa tek başına yapılabilen questler mi ? eğer raid ile yapılıyorsa sağlam guild mi lazım yoksa pub ile girip yapılabilinir mi ?

Vendy said:

Pve için combat, legendary dagger questinin ilk aşama silahı ilvl397 dagger ve %45 sinister strike damage bonusu olduğundan dolayı dagger kullanıyorlar. Onun dışında dagger kullanan combat rogue göremezsin, çünkü eski combat modeli gibi Slow MH, Fast OH şeklinde kullanılıyor.

Combat rogue pvp mobilitysi düşük olduğundan hiç ama hiç efektif değil, tek yol sublety.
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

yok ilk set var da, bu tier 2sini nasıl alıcaz?

100 tane legendary quest itemi var, ama wowheadde falan bi vial gibi bişey istiyo o drop mu nedir olayı anlamadım.

Eger duzgun raıd yapan bır guıldın yoksa alman ımkansız 10 men yada 25 menlerde boslardan gem cıkıyor onlara tıklayıp acıyorsun ıcınden cıkanlardan 333 tane 25mende butun bosları kesıp en son tier almak ortalama olarak 2.5-2 ay suruyor 10mende ısde 3,5-4 ay cıvarında

Hos en son tieri almama sadece 15 tanecık ds bosu kaldı buda ortalama olarak 2 reset demek :) emegı gecen butun guıld arkadaslarıma tesekkuru bır borc bılırım
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

adam almis yahu ne fake i
http://eu.battle.net/wow/en/character/%D1%81%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C-%D0%B4%D1%83%D1%88/%D0%98%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D1%81/simple
demın okudum alan adam 2kere server ve factıon degıstırmıs yanı butun oyunculardan +2 kere fazla ds yapmıs
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Dün aldım Legendary Daggerlarımı. Fakat beni pek tatmin etmedi açıkcası. 50 stack agility toplayıp, destroyer procladıgında bütün stackların gitmesi saçma. Keske hic proclamasa daha iyi olurdu. Procklaması icinde 30 stack yapmak gerekiyor en az. PvP de felan yalan yani. Bence simdiye kadar ki en kolpa legendary olmus. Heroic DW den düsen axe daha iyi sonuc verir diye düsünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...