Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harita Mühendisliği Hakkında...

chief___

Öne çıkan mesajlar

chief___ said:

@thronie:958 sıralama istiyo. hani derler ya 'yapanların senden ne fazlası var' diye evet, benden fazla bişeyler var onlarda.

çoğu şey sen böyle düşündüğün için var. ama aslında yok. yani sonradan edinilemeyecek zeka gibi şeylere bağlı değil.

zaten standardized testler zeka ölçmüyor biliyorsun. liseyi bitirebildiğine göre de ortalama ya da üzerinde bir zekaya da sahipsin demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Universiteyi ve bolumu secerken, kesinlikle ama kesinlikle orada okuyan en az 2-3 kisiye ulasmaya calis.

Okullar cok guzel reklamlar yapiyorlar ama genelde icleri bos oluyor. Sirf o reklamlara kanip geldim mesela, hayatimin en ama en buyuk hatasini yapmisim zaman gectikce anladim.

Okullarin kalitesi bolumlere gore cok farklilik gosterdigi icin spesifik olarak o okulun o bolumundeki kisileri bulman lazim. Ha bir de "dersler cok zor yeaa"dan oteye gitmeyen yorumlari gormezden gel.

Eger muhendislik diyorsan, gitmen gereken okullar ise belli: Koc, Sabanci, Bilkent, Bogazici, ODTU.

çok katılıyorum. ne de zor karar vermek.. kendi kapasitemi biliyorum o yüzden gözüm yükseklerde değil. bi yandan diyorum izmir de kal ailenle mis gibi, oku ege veya 9eylül de öylesine bi bölüm takıl yani. bilmiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:

chief___ said:

Todesengel said:

Harita mühendisliği bitti yani?

nihahaha bir rakibi daha eledim

bitmedi desem dayak yicem belli ki :D
şaka bi yana bunca uyarıdan sonra kendimi ateşe atmasam diyorum..

Ben harita mühendisiyim. Çok paralar kazananlar var.

evet biliyorum. haritacı olarak tavsiyeniz?
Sosyal ağlarda paylaş

inşaat sektöründe deli paralar dönüyor evet, eğer çalıştığınız şirketin kölesi olursanız tabii. istanbulda iş buldunuz, okey, sonra oradaki şantiye bitti, şirketin bi sonraki projesi mardin de. gitmek istersen gider para kazanırsın, istemezsen genelde işsiz kalıyorsun. böyle üzücü bi yanı var şantiyede çalışan mğhendislerin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...