Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Master Basvuru Zamanlari

Deacon

Öne çıkan mesajlar

Onumuzdeki donem 6. donemimi okuyor olucam. Yavastan okul arastirmalarina basladim master icin.

Dikkatimi ceken sey, basvurular genelde kasim-aralik deadline'li oluyor. Cogu okulda da spring icin basvuru goremedim.

Simdi benim mezun olduktan hemen sonraki fall'da baslamam icin 7. donemimde basvuru yapmam gerekiyor sanirim. Fakat henuz bitirme tezini vs yazmamisken bu ne kadar saglikli olur ki? Benim yanlis gordugum/anladigim bir sey mi vardir, bir aciklayabilecek var midir?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yurtdisindan bahsediyordum.

asinanyavuz haklisin da iste son sinifta bitirme yapiyoruz. Lisanstayken yapacagimiz en kapsamli ve en uzun is muhtemelen o olacak. Ayrica hoca ile bir sene birlikte calistiktan sonra LOR da daha dogru olur diye dusunmustum. Yetersiz okulumda arastirmaya dahil olma sansim olmadi, LOR'lar "dersimde cok caliskandi"dan oteye gidemicek muhtemelen.

fizban iste daha secmeli ders almadim. Kendim bakiyorum iyi kotu ilgimi ceken konulara ama en azindan bir ders alsaydim diye dusundum. Simdi koru korune konu secmis olmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...