Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kıs var napabilirim?...

NiKe

Öne çıkan mesajlar

said:
Deli_Haci, 08 Ekim 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
Pardon da...
Sanırım o kadardır sulanmaya çalışıp sulanamadığın kişi benim kız arkadaşım oluyormuş. Arkadaşım... İşler tatsızlaşmadan bir temize çıkartalım, pati patiye bunu yapmaz, çok sinirlendim.
Ayıp oluyor...

git işine yalan atma..o kıs benim ve benim olcak....:P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NiKe, 08 Ekim 2004 23:27 tarihinde demiş ki:
said:
Deli_Haci, 08 Ekim 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
Pardon da...
Sanırım o kadardır sulanmaya çalışıp sulanamadığın kişi benim kız arkadaşım oluyormuş. Arkadaşım... İşler tatsızlaşmadan bir temize çıkartalım, pati patiye bunu yapmaz, çok sinirlendim.
Ayıp oluyor...

git işine yalan atma..o kıs benim ve benim olcak....:P

Ewet NiKe online oldu ve bu yanıtı verdi...oldukça iddialı konustu ve kısaca Hodrimeydan dedi...bakalım hacim ne diyecek..[signature][hline]Entelde Para Olmaz Para Olsa EnteL oLmaZ...

[Bu mesaj insight_13 tarafından 08 Ekim 2004 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok adresini ver de geleyim senin için kızı tavlayayım sana nike be. Sen de rahatla biz de rahatlayalım.
*! kıza gider, konuşmaya başlar*
-Günaydın.
-Günaydın?
-Merhaba. Gözleriniz de pek güzelmiş tütütü nazar değmesin. Bizim bir arkadaş sizi görmüş beğenmiş, ben görücü olarak geldim, bir bakıp gideceğim. Arkadaş servis için inecekmiş birazdan aşağıya da. Kendisi biraz utangaç. Ben aranızı yapayım da o gelmeden kaçayım.
-Aaaa manyak?!?
-Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da.
*! kızın ailesi olaya karışır, Deli Haci kaçar.*[signature][hline]"Kırk bakireye tapmaya, bal yanaktan tatmaya geldim." (Cüneyt Arkın)
Sosyal ağlarda paylaş

walla sende olmasan kardess kim cesaretlendirecek bu 16 yasındaki ergeni!!! :lol: zaten kızda büyükmüs bundan iyice bunalıma girdi(sanki yasıt olsa kızla konusucakta...!):D buaksamo kız için götürdü biraları artık iisallah konusucak bugün yarın :-P[signature][hline]NoRmAl_KaN_EmEn_DrAqLa(youn istek üzerine :-p)
Sosyal ağlarda paylaş

Dunya nufusunun 578 ı kızdır ama bu bızım bırsey yapmamızı gerektırmez her zaman "bazı kızlar" olucaktır bu hayatın sonu degıldır onlar degısselerde bu kalp senı unuturmu durumu cok nadır yasanır.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Ailenizin Arabulucu Devrim İş Başında...

Önce kıza ; merhaba ben xxx , yeni taşındınız sanırım falan de ama tam o sırada servis'in falan gelsin yani ayarla gitmek zorunda olduğun zamana sonra affedersin gitmem gerek "sonra görüşürüz" de ayrıl ortamdan. Sonra kızdan başka kimsenin olmadığı bir zaman kapılarını çal ve kekik iste :D . Ardından okul dönüşüne ( kızın ) kendi okul dönüşünü veya eve dönüşünü denk getir yolda sohbet et. Zaten iş bu noktalara kadar geldik-ten sonra kız da seni severse kek falan getirir evinize :D[signature][hline]Tezahüratlar by 8/D
Müslüm baba sen bizi diskoya götür
-La hede hödö degetin...
Müslüm beeeey !
-ben bey değilim
not : Müslüm babamız okulumuzun saygıdeğer hademesidir...
Sosyal ağlarda paylaş

kapatın şu konuyu artık[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...