Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılbaşı sürprizi ,

wheaston

Öne çıkan mesajlar

NolaxThensbane said:

Bende benim arkadaştan örnek vereyim ragnarok oyununda 5yıl önce tanıştılar kız malezyalı 2ay önce malezya ya kıza kaçtı arkadaşın ailesi evlatlıktan red etti.Şu an malezyada evli iç güveysi.(bu arada yüklüce bir mirasıda red etti kendisi)

böbrekleri bırakır gelir geri
Sosyal ağlarda paylaş

Romantik olmadığını vurgulaman niye ki? Romantikler pes oynamıyor, küfür etmiyor mu? Romantik olduğunu düşünürsek biz daha mu çok troll yiyceksin? Nedir yani, romantik olsan ne olur? Ki bu hareketlerin hepsi tipik romantik hareketler. Sepya kağıdın üzerine yazacağın şeylerin de MİZAHİ vurgusu komik olmuş.

Bunun dışında bu yaptıkların onu mutlu etmek için yeter zaten. Hıncahınç doldurup da bokunu çıkarmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ehunekel said:

Romantik olmadığını vurgulaman niye ki? Romantikler pes oynamıyor, küfür etmiyor mu? Romantik olduğunu düşünürsek biz daha mu çok troll yiyceksin? Nedir yani, romantik olsan ne olur? Ki bu hareketlerin hepsi tipik romantik hareketler. Sepya kağıdın üzerine yazacağın şeylerin de MİZAHİ vurgusu komik olmuş.

Bunun dışında bu yaptıkların onu mutlu etmek için yeter zaten. Hıncahınç doldurup da bokunu çıkarmamak lazım.

: ) Romantiklik orda bi tebessüm yaratmadı mı yahu ? Ciddiye alıp yorum yazmanız üzdü beni . Biraz kendimle kafa bulma olayı var gerçekten yaptığım eylemlerde . Mizahla ilgilendiğim için de biraz ciddi olmasını istemiyorum . Ne yazıcam kıza ciddi ciddi ? Yaptıklarım yeterince komik zaten .
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptığım kısa filmi de paylaşmak isterim tabi ama öncesinde bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa tavsiyelerini dinleyebilirim .

Bu arada eldivenle ilgili yine ufak bi süpriz hazırladım , şöyle ki :

http://img3.imageshack.us/img3/5323/dscf1759m.jpg

O görünen kağıtları buruşturup parmakların olduğu yere koydum . 3 tanesini bi eldivene diğer üçünü de bi eldivene . Hepsini çıkarıp cümle oluşturucak : )
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:

bi de kızın yerinde olsam bu kadar iç gıcıklayıcı süpriiiiizleri art arda gördüğümde önce bi 5dk 8D --> şöle kalırdım sonra ne kadar iletişim ağımız varsa çökertirdim en olmadı kendimi yakardım

özet: herşeyin fazlası KORKANÇ

Zombi vura vura bitmissin sen... Bu yuzyilda romantik bulmak da zor ... ... ...
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Lyvanna_Dolores said:

bi de kızın yerinde olsam bu kadar iç gıcıklayıcı süpriiiiizleri art arda gördüğümde önce bi 5dk 8D --> şöle kalırdım sonra ne kadar iletişim ağımız varsa çökertirdim en olmadı kendimi yakardım

özet: herşeyin fazlası KORKANÇ

Zombi vura vura bitmissin sen... Bu yuzyilda romantik bulmak da zor ... ... ...

bana headshot lazım o zaman çok etkileniyorum
hüngür hüngür ağlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...