Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kim jong gg

Supradyn

Öne çıkan mesajlar

ya orası öle de, ölünce affedesim geliyor insanları. Yaşıo olsa saydırırım ama da adam ölmüş be, daha nolsun ölmüş herif.

bide doğruyla yanlış değişio cidden,
lol belki 123141 yıl sonra kuzey korede bugün yapılanların sonucunda feriştaha ulaşmış olucaklar adamlar :).
Sosyal ağlarda paylaş

Aman abi parmağınıza yazık ya. Adam öldü gitti, yas tutmak isteyen arkasından ağlasın göz pınarlarına kelepçe mi vuracağız.

Kim öldü yerine kim gelecek, dünya açısında değişecek birşey yok.

Kuzey kore dünya barışı için lesser bir tehdit şu anda. Esas sorun Iran vs Israil
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yoo, yanlış her zaman yanlış. dün de söylense öyle, yarın da söylense öyle. sen de söylesen öyle, ben de söylesem öyle.

kuzey kore'nin şimdiki ve geçmişteki halini, kimyongil'in yediği haltları forumda sayısız kere işledik. hiç onları görmemiş insan gene elinin altında internet var, istediği kaynakları gezip gene bilgi edinebilir.

ve yani öyle bir ifade kullanmışsın ki suark, duyan da sanacak ki kimyongil yaşlı teyzenin ziline basıp kaçtı, "olur öyle hatalar büyütmemek lazım" diyecek. adamı birazcık tanıyan insan "şu forumda kimler neler yapmadı ki gibi birşey demez.

şu forum birleşse de bütün hayatları boyunca örgüt kurup çalışsalar, kimyongil kadar insanlara ve insanlığa zarar veremez aramızdan birileri bir ülkenin başına diktatör olarak filan geçemezse.

http://media.tumblr.com/tumblr_lj9zo658qQ1qc5wrk.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Oha be OHA!

halkını aclığa mahkum etmiş bir liderin ölümüne üzülmemeyi hatta halk için sevinmeyi, gidip sivasta barış için dosluk kardeşlik için bir araya gelmiş aydınları canlı canlı yakılan ınsanları kurtarmayan, yakanları engellemeyen, hatta güç veren insanlarla bir tuttun.

yuh lan bu kadarda olmaz yanı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

kuzey kore'nin şimdiki ve geçmişteki halini, kimyongil'in yediği haltları forumda sayısız kere işledik. hiç onları görmemiş insan gene elinin altında internet var, istediği kaynakları gezip gene bilgi edinebilir.

Bunlar hep siayey'in uydurması hacı bilmiyo musun?
Hep kapitalist basının üretimi olduğunu kaç kez anlattı çetintaş size.

Cıkcık,,

Ardeth said:

ben nükleer fizik çalışmaya başlıyorum biri de füze teknolojilerini çalışsın. viktor sen de kaynak bul bize. hadi millet tempo

Ben ateşleme sistemini hallederim, 6 aya hallederiz bu işi.
Sosyal ağlarda paylaş

sayfalarca yazmışsınızda yazmışsınız (i didnt read lol klasik yalanımızdır). korkmayın arkadaşlar kapitalizm emperyalizm ve demokrasi makyajınız akmıyor. hala güzel oğlanlar güzel kızlarsınız. neden bu kadar bir kişiye yükleniyorsunuz ki? elinize ne geçiyor. alın elinize ipad i uğraşın kurcalayın, forçen, feysbık felan gezin durun. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...