Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Dudley iyiydi ya, belki çok iyi üstün istatistikleri yoktu ama yerli statüsünde alıpta pota altında bu kadar net performans alabileceğin isim çok az Türkiye'de,

hem buyout'u da yok, bonservis ödenmeyecek Beşiktaş'a. Ergin Ataman'ın peşinden her yere gidiyor, bkz. önceki Efes-BJK akınında ilk giden isim yine Dudley'di :)

Furkan ile pota altını kapatırlar, yerli kontenjanı sorunu çektirmez GS'ye. Tek kötülük Shipp'e oldu. Tahminen gönderilecek Shipp
Sosyal ağlarda paylaş

Hawkins deli gibi para istiyor. 30 yaşında o kadar çok para cidden saçma. Birde şu çocuklarımın üniversite parası vs. nasıl bir bahanedir, nasıl bir bahanedir anlayamıyorum.

Lan sanki asgari ücretle mesaisiz oynatıyoruz bu ülkede adamı. Aldığın para yıllık 1m euro civarı. Primlerle 1.3-1.4 milyon dolar. 3 sene oynasan ottu boktu 3.5-4 milyon dolar para kazanıp ülkene döneceksin. Hangi üniversite 4 milyon dolara mal oluyor lan, faiziyle okutursun çocuk

Şu para cidden çok büyük yani, üstüne üstlük madem çoluğunu çocuğunu düşünüyordun, 30 yaşına kadar aklın neredeydi?

İstediği parayı alamayıp indirime gidecek. Benim şuan tek istediğim hangi takımda oynarsa oynasın geçen sene BJK'den aldığından azına oynasın, bu kadar da hırs yaptım adama karşı ...

Paraysa derdin para de, çoluk çocuğu bulaştırma lan

Sprewell'di sanırım, zamanında 27 milyon doları "çocuklarımı beslemek zorundayım" diye reddedip takımından ayrılmıştı. Oldum olası bu tip adamlara gıcığım. Geçen sene biriken tüm sempatim şu süreçte bitti Hawkins'e karşı
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

İstediği parayı alamayıp indirime gidecek. Benim şuan tek istediğim hangi takımda oynarsa oynasın geçen sene BJK'den aldığından azına oynasın, bu kadar da hırs yaptım adama karşı

O değil de şu Fernandes'i bize satsanıza lan, valla 10m çalışır bak Hamit'i de kaçırdık hem zaten dağıtıyonuz takımı, paramız elin gevurlarına gitmesin bak asdsadsasda
(futboldan banlıyım napiim:()
Sosyal ağlarda paylaş

dsada güzel demiş arroyo için; tamamı da şu şekilde

said:
Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın yeni antrenörü Erman Kunter, siyah-beyazlıların gündemindeki konuları hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi.

Yönetimin sağladığı 6.5 milyon Euro’luk bütçenin kendilerine yeteceğini söyleyen Kunter, Carlos Arroyo’nun durumu ile ilgili olarak da “2 milyon Dolar istiyormuş. 2 milyon Dolar onda varsa getirsin bize versin” dedi.

İşte Erman Kunter’in hurriyet.com.tr’ye yaptığı açıklamalar…

“6.5 MİLYON EURO BİZE YETER”

Çok ciddi çalışmalarımız var. Çok fazla yol aldık. Her yönde görüşmelerimiz devam ediyor. Yönetimin bize sağladığı 6.5 milyon Euro’luk bütçe bize yetecek.

“HAWKINS HALA BİZİM OYUNCUMUZ”

Buckman’ı transfer edeceğimiz söyleniyor. Kesin değil ama planlarımız içerisinde o da var. Hawkins de hala bizim oyuncumuz.

“ARROYO’DA VARSA 2 MİLYON DOLAR BİZE VERSİN”

Mensah Bonsu’nun 3-5 gün içinde karar vereceği söyleniyor, öyle bir şey yok. Bonsu tamamen Londra Olimpiyatları’na konsantre olmuş durumda ama istediği para çok fazla, biz onu veremeyiz. Carlos Arroyo, 2 milyon Dolar istiyormuş. 2 milyon Dolar onda varsa getirsin bize versin.

“ÇOK FAZLA YOL ALDIK”

Şu anda sponsorumuz yok, çalışmalar bu şekilde devam ediyor. Sponsor adayları ile görüşmeler sürüyor ama dediğim gibi şu an sponsorsuz çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve çok da fazla yol aldık.”

Christopher'a yıllık 300.000 euro ödeneceği söyleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şu da var;

said:
Şu ana kadar sadece David Hawkins için Fenerbahçe'den öneri geldiğini söyleyen Kunter şöyle devam etti:
"Konuşulan, yazılan çok şey var ama Hawkins dışında bonservis talebi gelmedi. Teklif gelirse yönetimimizle birlikte değerlendiririz"

Kunter, Hawkins için yapılan önerinin içinde Gasper Vidmar olup olmadığı şeklindeki sorumuza ise, "Gasper zaten benim ilgilendiğim bir oyuncu" yanıtını verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Erman Kunter

Cevher, Murat Can Güler, Evren Büker gibi 1-2 yerli isimle daha ilgileniyoruz. Onlarda durumu oldukça ileriye götürdük.

Bonsu ile yüz yüze bir görüşmem gerçekleşti. Şu anda Olimpiyat hazırlıkları yaptığını ve oraya yoğunlaştığını dile getirdi.

Bonsu ile şu anda sözleşme imzalasak bile sıkıntılı bir durum oluşabilir. Çünkü gideceği Olimpiyatlarda sakatlık yaşayabilİir.

Bonsu yüksek bir rakam istiyor, bizde onun için elimizden gelen fedakarlığı yapacağız.

Hawkins’in bize yapmış olduğu ücret talebi geçen sene aldığı rakamın 2 katı olarak gözüküyor

Hawkins’in istediği rakam konuşulacak gibi değil. O yüzden şu anda bununla ilgili girişimimiz yok. Arroyo’da ciddi rakamlar istiyor.

Özellikle Amerikalı ve yabancı oyuncular konusunda sabredeceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya erkek basketbolda ölüsü bile yeter diye sponsor aransaydı şimdiye kadar çoktan bulmuştuk. 3 kupalı bir takıma çıkıpta 5-6 milyon euro verecek bir sponsorla bu takım yürümez. Zaten 10m altı tekliflerle görüşmek bile istemiyordu basketbol şubesi, tahminen 12-13m euro civarında bir sponsorluk peşindeler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...