Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ergin Ataman tweet amıştı dün, bunları yazmak çok inanın çok zor, hakkınızı helal edin beşiktaş taraftarı gibi bir şey.
cevapları okuyun...

benim diyebiliceğim tek şey var ki o da üstüne giyip poz verdiği t-shirtün manasını anlayamamış Ergin Ataman...

Fazla değil 1 hafta daha bekleseydi keşke ama milangazın adamıymış demek ki...
Sosyal ağlarda paylaş

medicana 15 milyon euro gibi bir bütçeyle yani milangaz dan daha fazla bir bütçeyle sponsor olacak deniyor...

esas merak ettiğim demirören ataman'a beşiktaş'ı bırakması için ne kadar ödedi.

yemin ediyorum çıkıp delikanlı gibi ben gs lıyım gs ın başına geçmek istiyorum hakkınızı helal edin dese, helal olsun derdi bütün beşiktaşlılar, ama kalkıp böyle yalan dolanla, sponsor yok ayağına yemezler.

kesin olarak eminin demirören ataman'a takımdan ayrılması dağıtması için para verdi.

şimdi hawkins arroyo gibi önemli adamlarıda gs 'a alıcak , ihtiyacı olduğundan değil, rakibi olacak beşiktaşı iyice çökertmek için, yönetim uyanık olmalı bu adamları kaptırmamalı
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan yapılacak tek hareket var. Kunter, 500.000 euro istemiş GS'den Türkiye'ye gelmek için, Ataman bizden 400.000 euro alıyordu. Getir Kunter'i başına, oyuncuların yarısı kalmayı kabul eder.

Kunter'in forsu Ataman'dan daha fazla, birçok oyuncuyu elimizde tutmak için böyle sağlam bir koça ihtiyacımız var. Kimse koçu olmayan takımda durmaz, haklı olarak kaçarlar. İlk iş, sağlam bir koç ayarlamak olmalı,

Ayrıca yine Kunter'in çok geniş bir oyuncu ağı var, çok rahat transferler yapıp tam performans elde edebilir. Oyunculardan verim almayı da biliyor vs. vs.

Kunter, sevmesem de Mahmudi vs. Kim gelirse gelsin hızlı bir şekilde sağlam bir koç bulması gerekiyor takımın, öncelik bu olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

Serhat Beşiktaş'ta memnunum, beni istemezlerse ve sözleşme önermezlerse ancak giderim demiş.

Hawkins'te Beşiktaş olabilir ama gelecek kontrat, ailemin mutluluğu vs. vs. saymış saymış. Para eklemiş arada bir yere, şu işte açıklaması,

said:
"Geleceğimle ilgili yapacağım kararda bir çok unsur önemli. Para da önemli, ancak kilit unsur değil. Seçenekler arasında en iyi noktada olmak istiyorum. Kulüp, kulübün bulunduğu konum, antrenör, taraftarlar ve ailemin mutluluğu... Beklemek ve seçenekleri görmek zorundayım. Beşiktaş'a da dönebilirim, farklı bir forma da giyebilirim. Ancak kimse bizim bu sezon başardıklarımızı değiştiremez. Koç, takım ve taraftarla bir bütün olup kupalar kazandık. Tarih yazdık. Herkes şunu bilmeli. Vereceğim son karar kendim, ailem ve geleceğim için en iyisi olacak"

Beşiktaş'ı da yemliyor, diğer takımları da yemliyor işte, elde tutulması Bonsu hamlesi için çok çok önemli olacaktır. Nitekim bunu alan, sağlam bir kontrat ile Bonsu'yu da çok rahat bir şekilde alacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada Fenerbahçe, Pianigiani ile anlaşmış. Obradovic'te Efes'e gelirse mükemmel bir sezon ile karşı karşıya kalabiliriz. En azından şuan ki konumda gelecek sezon Fenerbahçe'nin ligde çok sağlam işler yapacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Beşiktaş'ın şampiyonluğu ve Ergin Ataman'ın oyun sistemi çok önemliydi, gitti diye bok attı olayına bağlamayında şampiyonluk yolunda rakiplerdeki dalgalanmalar bizim çok işimize yaramıştı.

FB serisi çocuk oyuncağıydı, yorulmadı bile takım,

GS serisinde Mahmudi sorunları baş gösterdi, sağlam maçlardı ve Ataman'ın Mahmudi'ye kurduğu üstünlük seriyi getirdi.

Efes serisinde Zouros tam bir mal olmasına rağmen 2 maç kaybettik, takım içinde çok dengesizlik vardı Efes'te,

Bu sezon oturmuş çok sayıda takım olursa bildiğin tadından yenmez bu lig, kafadan 3 takımın sezona sağlam gireceği belli FB-GS-Efes, Banvit her zaman gizli favori ve çabuk toplanırsa BJK'de zirveye atak yapar. Mükemmel bir sezon izleriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Hawkins & Bonsu zu Galatasaray.

:D(tu)

Burak İpek ‏@Burakipek1905
@PopsMBonsu All teams fans like you Pops.We want to watch you in Galatasaray next season )

pops mensah-bonsu ‏@PopsMBonsu
@Burakipek1905 but I am a black eagle!!!!!!

I have a jacket with a huge Besiktas logo on it and this guy still asks me if I play for fenerbache #whatswrongwithpeople

Sosyal ağlarda paylaş

Abi gelenin gideni hiçbir şekilde aratmayacağı en iyi hamleyi yaptık sanırım, durumlar ortadayken,

mükemmel oldu bu, Bonsu kalırsa Hawkins'te kalır. Hawkins dediğin LeBron'un dünyadaki en iyi yan sanayi ürünlerinden biri nasılsa :D Ergec çok çok büyük kayıp olacak, Kerem Gönlüm tarzı bir transfer ancak yerini doldurabilir. Ergec'in kalacağını hiç sanmıyorum ama neden olmasın,

Çok tatlı oldu hemen böylesine iyi bir hamlenin yapılması, yönetimin boş boş oturmadığının kanıtı bu da,

Demirören kazığı pek işe yaramadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Masquerade said:

Hawkins & Bonsu zu Galatasaray.

:D(tu)

Burak İpek ‏@Burakipek1905
@PopsMBonsu All teams fans like you Pops.We want to watch you in Galatasaray next season )

@Burakipek1905 but I am a black eagle!!!!!!

I have a jacket with a huge Besiktas logo on it and this guy still asks me if I play for fenerbache #whatswrongwithpeople

adam formasının altına FEDA t-shirtü giyiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...