Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

City of Heroes oyuncu listesi

-Mehanix-

Öne çıkan mesajlar

bende swg oynuyodum baydım. nickim Azal'lan Xanadu guildim Frf idi. artık daha aksiyonlu bi oyuna atlama zamanı geldi. bende 8 ağustosa kadar oyuna başlamayı düşünüyorum. başladığımda nickimi falan yazarım. haberleşiriz burdan

[Bu mesaj CABALLOS tarafından 02 Ağustos 2004 00:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NexcaT, 02 Ağustos 2004 11:48 tarihinde demiş ki:
errr nasi desem

Devvo celallenme hemen :)

Fire Therapy

bu en sonuncusu bunu gercekten sevdim

Bu son kararın di mi abi, başka karakter olmıcak di mi :-)

Bu arada karakterlerini değiştiren arkadaşlar buradan duyursun, artık kullanmadığınız, fakat P.A.T.I. üyesi olan karakterlerinizi silelim, 1 ayın üstünde süredir oyuna girmeyen karakterler süpergrupta.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Bu listedeki hemen hemen herkesi buddy list'e ekledim ama hiç online göremedim.

Benim de epey herom var ama sanırım en sevdiğim şu oldu:

AdaSu (Dazlak kafalı pek kadın Hero yok görürseniz hemen tanırsınız)

Science Blaster L10
Assault rifle - Electric

Justice

Sosti var bi de Scrapper ama sanki devam etmeyeceğim ona.

Güzel bir de Defender'im olsun istiyorum ama ilk levellarını geçene kadar sıkılıcam sanki defenderdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, ben genelde akşam 8den sonra online olduğum için karşılaşamayabiliriz. Listedeki diğer arkadaşlara ulaşırsanız sizleri süper gruba alırlar.

Erahm, seni fahri recruiter yapıyorum. Bundan sonra bütün gün online olup başvuranları süper gruba alıcaksın. :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada lvl 4-5 falan olan arklar Team falan yapalım yaw. ben lvl 4 um su an aksam bana msg atarsanız oyun içi team kuralım da az biraz lvl alalım solo da zevkli ama team cok daha zevkli olur:)[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dasdas, 25 Ağustos 2004 07:47 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar nasıpse bızde bugun ıtıbarıyle 5 kısılık bı arkadas kıtlesı ıle sızle beraber olacagız ... Yardımlarınızı ve bılgılerınızı bıze sunmanızı beklıyoruz :)

Hayırlı olsun, sizleri de aramıza alalım. Birlikten güç doğar ne de olsa. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

umm yanlız herkes oynayacagı main karakteri pati ye sokarsa daha iyi olmaz mı? yani tam netice alırız bence.bu 34 kiside sanırım bi kac charı olanlar var?[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...