Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit'ten oyunu alan var mı?

Evrakus

Öne çıkan mesajlar

İyi geceler, yeni kayıt oldum öncelikle merhaba hepinize :)ayın 12sinde senditten bir arkadaşım vasıtasıyla pre order yaptım. Early access içerir yazan bir paket kendisi. Benim merak ettiğim Product Key bize nasıl ulaşacak? Kutu mu yollanacak yoksa mail mi atılacak? Sticky Thread olduğunu biliyorum fakat onlar Amazon ve Origin ile ilgili gördüğüm kadarıyla... Senditten almış olan ya da bu konuda bilgisi olan herhangi birisi varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim
Hafiften yusufluyorum da 100 tl'yi çöpe mi attım diye :S
Sosyal ağlarda paylaş

early access mailla yollandıysa normal key kutuyla gelir heralde
üzmek istemem ama sendit çabuk gelmesi gereken oyunlar için kullanılmaması gereken bi site
şimdiye kadar 12-13 tane oyun aldım senditten, bir hafta içinde gelen 1-2 tane vardı ama 1 aya sarkan oldu, genelde 3 hafta falan sürüyodu
gerçi şimdi baktım da en son ayın 9unda yola çıkmış siparişim dışında (gelmedi hala) en yakın siparişim temmuz 2010muş, belli de olmaz tabi
takipli olmamasının sıkıntısı da oyun türkiyeye geldikten sonra sana ulaşmasının çok uzun sürebilmesi, normalde royal mail baya hızlı şekilde ulaştırıyo sonra pttnin insafına kalıyosun biraz
Sosyal ağlarda paylaş

bende senditten aldım. pre order keyi yolladılar ama retail key hakkında attıgım maile cevaben bana keyin kutuyla gelecegini söylediler. yani kutuyu beklemek zorundayız:/ buna istinaden ben 20 sinde key alabilmek icin bide digital deluxe edition aldım. senditten aldıgıma pişman oldum dolayısıyla. kutu gelincede onun keyini satıcam o aralar baslayacak birilerine:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...