Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun karakterini çaldılar...

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Burda 25-30 yaşlarında bir dolu adam var deli gibi oyun oynayan hala sdf
kadın hakkını aramış, hukuki girişimde bulunmuş. Neticede para eden bişey çalınan itemler. 30 yaşındaki bir ev hanımının oyun oynayarak ek gelir elde etmesiyle mi dalga geçiyosunuz? Hem de Paticik'te? :D

bir tane akıllı arkadaşımız düşünmüş emsal olabilir mi acaba sonraki davalar için diye... gerisi tatava.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

karakterlerin çalındı diye televizyona çıkıp ortalığı ayağa kaldırıyorsun.

Kadın bağımlı resmen liselinin KO oynadığı gibi oynuyor oyunu

said:
DİLENCİ DURUMUNA DÜŞTÜM"

Oyundaki karakterlerinin donanımları çalındıktan sonra kendisini ’çıplak bir bebek’ gibi hissettiğini anlatan Naz Çetin, karşılıklı oyun oynadığı arkadaşlarının verdiği emanet karakterlerle oyunu oynamaya devam edebildiğini söyledi.

Koltuk takımını satıp karakter almasına zerre kalmış

said:
Naz Çetin, geçen hafta oyununu açtığında karakterinin üzerinde bulunan bu donanımların, oyununun şifresi kırılarak kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındığını gördü. Sinir krizi geçirip bayılan Naz Çetin’i,

Allahtan kocası da oynuyormuş yoksa kocası için tam bir cehennem azabı
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Burda 25-30 yaşlarında bir dolu adam var deli gibi oyun oynayan hala sdf
kadın hakkını aramış, hukuki girişimde bulunmuş. Neticede para eden bişey çalınan itemler. 30 yaşındaki bir ev hanımının oyun oynayarak ek gelir elde etmesiyle mi dalga geçiyosunuz? Hem de Paticik'te? :D

bir tane akıllı arkadaşımız düşünmüş emsal olabilir mi acaba sonraki davalar için diye... gerisi tatava.

30 yaş erkek olanı geçtim ben bunun 40'lı yaşlarda kariyer, iş güç sahibi, boyum kadar çocuğu olan kadın (hatta an itibarı ile 45+ sdf) versiyonuyla bile tanıştım ahahah normal geliyo valla.

oyun olduğunu unutup hakaret ettin kadınım ben, vatan haini lololol deyip evime polis göndermekle tehdit etti resmen. yapsaydı keşke. gazeteye çıkardık ne güzel. lol
Sosyal ağlarda paylaş

Eh bide şunu yazayım, Alman metin2 sinde de hırsızlıktan dolayı mahkemeye verme oldu geçen sene. Sonucu şurda

http://www.gamersglobal.de/news/29543/mmo-metin-2-augsburger-urteil-zu-virtuellem-diebstahl

http://www.youtube.com/watch?v=Zn3b9AWUQVQ

80 saat sosyal hizmet cezası

1000 euro telafi parası

2 seneye yargılanıyordu çalanlar, ama videoda yazan nedenlerden hakimler yukarıdaki cezayı verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

basbaya ?
oyunun EULA maddeleri yok
çalınan hesapları oyun şirketi oyuncu kendi arasında halleder çoğu zaman her accountu hacklenen polisemi gitsin ?

Rat programla falan alınmış olabilir şifresi. Yasalara göre ciddi bir mesele bu, eğer şifreleri çalınmışsa bilişim suçlarına gitmeli herkes. Önemli olan hangi şifrenin çalındığı değil ne şekilde çalındığı. En ufak bir email meselesinde bile eğer şikayetçi olursan polis cafeden yapan adamı bile kamera kayıtlarına kadar inceleyip buluyor, evinden alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten o kadar uğraşıyorlar mı? hiç sanmam. neden dersen, o şantaj videoları çıktığı zamanlarda televizyonlarda bazı avukatlar konuşuyordu, "videolar internet cafe üzerinden sahte hesaplarla yüklenirse yapacak çok bişey yok şuanki uygulama ve yasalarla" diye. yurtdışındaki bazı kafeler mesela internetini kullanacağın zaman pasaport numaranı ya da ne bileyim kimlik numaranı falan istiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce buraya da yazmıştım, bir tanıdığımın email i hacklendi. hackleyen eleman kontör falan istemiş, elemana kıl olup polise gitti. Çok zaman geçmeden polis cafeden gönderilmesine rağmen çocuğun kimliğini tespit ediyor ve gidip evinden alıyor. Çocuk 18 yaşın altında çıkıyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

çin in ufak bi kasabasındansa noluyor peki ?

yada vpn le bişekilde adam ip sini gizlemişse bulunmayacak bir şekilde ?

Hepsinden bir sonuç çıkacak diye bir şey yok elbette de bu işi yapan çoğu kişi zaten çok bir bilgisi olmadan freeware rat programlarla internet cafeden, yan evin wireleesından falan milletin şifrelerini çalan tipler. 10 soruşturmadan 6 sı sonuçlansa yine bir şeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...