Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7 aralik

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Sarcasm diye bisey var hic duydunmu bilmiyorum da ben 13 aile dunyayi yonetiyor derken bundan faydalanmaya calismistim ama internet platformunda insanlar birbirini sadece gorsel olarak algiladigi icin benim ne anlattigim degil senin ne algiladigin onemli. Hehe yanlis anlasildim ama onemli degil burasi zaten herkezin birbirini %100 anladigi biyer degil. Bugun dunyayi yokediceklermi? The Secret Covenant'a gore konusursam sen zaten yok olmussun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün o yeni bulunan gezegenin yıllardır varlıgından haberdar olundugunu ve şimdi ülkelerin degil şirketlerin o gezegeni kapmak için birbirleriyle yarışa girip ordan savaş çıkartıcaklarını ve bunun illuminati tarafından kazanılacagını duydum bir arkadaşımdan, kendisine bu amerikan sitcomlarının kötü gidişatını önleyebilecegini söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

....

Ardeth PM attim fakat inboxin agzina kadar dolu oldugu icin mesaj gitmedi. Yurt disinda yasadigim icin burasi ile Turkiye arasinda 2 saat fark var ve burasi ileride ayni zamanda cikmam gerekiyor. Dondugum zaman sana tekrar PM atmayi denicem, sanirim ordan devam edersek daha duzgun bi sekilde tartisiriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...