Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

e2dk sunucu linkleri..

Sam

Öne çıkan mesajlar

ben e-mule kullanıyorum lakin bu program kurulurken beraberinde yazılı gelen sunucular dışında sunucu linki nereden bulurum anlayamadım. "update server.met form url" diye bir bölüm var, oraya bir adres yazarım da kendi bulur diye düşünüyorum ama ne yazacağım bilmiyorum..

ya öyle bir adres ya da tek tek sunucu adresleri bilen arkadaşlarımız varsa buyursun paylaşsın, müteşekkir olurum.. :)

razorback2 diye bir sunucuya bağlanıyorum ama sanırım fransızların, pek verimli değil gördüğüm kadarıyla çoğu içerik fransızca vb olduğundan..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

tek adres vereyim derdine derman olsun :)

http://ed2k.2x4u.de/index.html

bunu emule'a yazıp update deme, linke tıkla çıkan sayfada best servers'ı add to emule de kurtul bir daha bu işleme gerek kalmayacak cunku emule her online oldugunda iyi serverları zaten download edip ekliyor..[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

dediğini yaptım, 12 tane ekledi, geri kalanı zaten varmış dedi.. yine de en kalabalık sunucu razorback 2 gözüküyor, ilginç.. :)

sizin tercih ettiğiniz sunucu hangisi mesela? anime, oyun, film filan arıyorum ben genelde ama bazen bazı şeyler bulunmuyor/zor bulunuyor bunda bile..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...