Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Valla bana küçük bile geliyor şu an :)

DareJedi said:

Hayır kullanmış olduğu usb driver biraz farklı onu yüklemen gerek birde ayarlar kısmında USB hata ayıklamayı aktif edip dener misin o klasik usb gibi bağlayacak cihazı. Bilgisayara takınca telefonun bildirim ekranından USB bağlantısını aktif et demen yeterli olur.

hata ayıklamayı aktif ederek denedim olmadı, usb driver ı bilgisayara yüklememiz gerekiyor değil mi ? Birde ismi nedir acep (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Kalemi ben en fazla 2-3 defa kullanmışımdır deneme amaçlı baktıklarımı saymazsak. Lakin lag falan yok, cihazı almadan önce bende mağzalarda denemiştim, oralarda menü geçişlerinde bile donmalar oluyor cihazda.

Şuan fazla yazılım yüklemedi, root da yapmadım cihazı herhangi bi takılmadır, lagdır falan yaşamıyorum. Yaz gelince koyacak cep sıkıntı yaratabilir ama.

Ha bi de 15 martta sanırım ice cream gelecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Aleti 1600 e aldım ben.. tek kelimeyle mükemmel.. spartacusü ve hd filmleri falan izliyorum direk..3 silahsorleri izledim hatta gecen lol..diger butun özellikleride akıcı kullanıslı şık..hatunlarda cıldırıyo söylemedi demeyin..

buyukluk dısında eksik bisey yok..ki acıkcası buyukluk benim gibi 2 metreye yakın arkadaslar icin cok daha guzel söyleyeyim..

diger janjanlar icinse ortamda toplanıp masaya telefonlar cıkınca iphone 4 falan direk itin kıcına girio :D..
Sosyal ağlarda paylaş

Madem minnacik uclu adam gibi kalem yapilabiliyordu, bu kadar vendor neden kafam kadar uclu kalemleri piyasaya surup durdular. Bu kalemde baska bir puf nokta olmasin.

Wacom un capacitive icin kalem i var bende, hani piyasadaki en ince uclu kalem olmasina ragmen ucu serce parmak kivaminda.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Galaxy Note kalemi diğer kalemlerden farklı HTC modellerinde çalışmıyor mesela. Kalemin arka kısmında bir alan mevcut kalemin ucuna bastında orası devreye giriyor ve ekranın arkasında yeralan bölme ile iletişimi sağlıyor bir yerde resmi vardı bulursam koyarım. Yani çalışma mantığı daha farklı.

Edit:
http://www.careace.net/wp-content/uploads/2012/01/Dissecting-the-GALAXY-Note_2.jpg Yanılmıyorsam 3.sıradaki s pen için olan özel katman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...