Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bi üstü cıkıcak sanırım yakında

GT-N8000

http://avisa-pl.ru/uploads/posts/2012-01/1326365044_GTN8000WiFi_full575x349_thumb500x303.jpg

bunun 8010(muhtemelen sim kartsız, sadece wi-fi versiyon) için olanı da var.

Bi dur be samsung, paso yeni model üretip duruyon.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-note-n7000/?ref=akakce&v=1.26.2

Nasıl bu fiyata satabiliyor bu adamlar ? Türkiye de garanti süresi dahil fiyatı mı bu ?

Tam okuyunca "Tüm ürünlerimiz Sanayi Bakanlığı'ndan onaylı 2 yıllık garanti belgesi ile gelmekte olup, Türkiye içinde 2 yıl boyunca ithalatcı ve/veya distribütör garantisi altındadır."

Yinede fiyatı çok düşük piyasaya göre ?
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

Paralel ithalat diyorlar o işe. Adam gidip kendi firması aracılığı ile getirtiyor cihazları. 2 yıl garantisi var fakat kendileri sağlıyor bu garantiyi.

yani samsung teknik servislerinde garantili onarım yaptıramıyosun, o cihazlar tamamen yurtdışından geliyo, o yüzden türkiyede official olarak garantileri yok, avrupadan alındı ise faturasıyla beraber 1 yıl türkiye için garantisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonu kullanıyorum tek kelime ile mükemmel! N900 ile kıyasladığımda 3gr hafif bile :P

Bunu telefon olsun diye alanın aklına tükürürüm zaten nimetlerinden faydalanan, sürekli mail trafiği olan, elinde sınırsız interneti olan birisi olarak bu alet tek kelime ile harika. Hiçbirşeyde hantallık görmedim gayet akıcı şekilde kullanılıyor. Uzun yolda 2 bölüm dizi + sürekli 3g internet açık + eve varınca akşam 11 e kadar %3 bataryaya inmesin gayet güzel.

Bu cihaz zaten herkes alsın diye yapılmamış elinde hem tablet hemde sürekli telefon taşımak istemeyenler için rahatına düşkün iş adamı için yapılmış ki gayet isabet olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-note-n7000/?ref=akakce&v=1.26.2

Nasıl bu fiyata satabiliyor bu adamlar ? Türkiye de garanti süresi dahil fiyatı mı bu ?

Tam okuyunca "Tüm ürünlerimiz Sanayi Bakanlığı'ndan onaylı 2 yıllık garanti belgesi ile gelmekte olup, Türkiye içinde 2 yıl boyunca ithalatcı ve/veya distribütör garantisi altındadır."

Yinede fiyatı çok düşük piyasaya göre ?

Burası guvenilirmi arkadaslar..alan varmı aramızda..bu hafta ici siparis vermeyi dusunuyorum gayet inceledim ve sorun görmedim acıkcası..genede burdan urun kullanan birinin yorumu olayı garantileyebilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben birşey almadım ama çevremde alanlar var istanbulda ise sabah aldığında akşam üstü gelmiş oluyor. Gayet iyi çalışan bir site benim bildiğim bunlar paralel ithalat yani Avrupa çıkışlı ise 1 yıl boyunca zaten uluslararası garanti kapsamında TR de bulunanların hepsi bakıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...