Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ND; OTEL İFTİRASI'NIN ARKASINDA İSRAİL VAR!!

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19359736.asp

"Nihat Doğan" said:

Nihat Doğan, katıldığı 'Teke Tek' programında yaşadığı 'seks skandalı'nın arkasında İsrail parmağı olduğunu söyledi.

Doğan "Anayasa görüşmelerinin yapılacağı gün 24 şehidin gelmesi manidardır. Üstümüze atılmaya çalışılan ifitiradan üç gün önce "Bu işin arkasında İsrail vardır. Gelin 1948'deki kara lekeyi kaldıralım. Madem bu işin faturasını oraya kesiyorsunuz, İsrail'i tanıma kararından vazgeçin. Bunu söyledikten sonra bu iftira patlak verdi."
Sosyal ağlarda paylaş

aç ekşiyi atatürk hakkında ne bileyim gandi hakkında üç beş sayfa vardır. nihat doğan'ı aç bir de onlarca sayfa. bitek bu degil abi yani.memleket meselesi gibi oturup tartışması falan bide.yahu akıl sağlığı yerinde yaşını basını almıs kaç adam sunu tartışır ya bu kadar?ben 20 yasındayım ekmek elden su golden yasıyorum okula gitmekten baska hiçbir görevim yok.ben wowda spell power ın verdigi dmg ın hesaplamasını veya ne bileyim sc2 de spend quotient hesaplamasıyla falan ugrasirsam kimse bana bisi demez ugrasmiyorum da nitekim ama arkadasım senın ısın gucun yok mu ya.ben hiç reröre etmedim yani belirttiğim üzere geldim samimi bi sekilde uzmana gorun falan dedim yani.27-28 yasında oldugunu dusunuyrum bilmiyorum tam ama bu yasta bi insanın bunlara bu kadar kafa yorması sağlıklı değil.gerçekten degil yani.git iş güç derdine düş kariyer derdine düş askerlik derdine düş ne bileyim bi sorumlulugunla ilgili derdin olsun ya.he eğer sen bunları bu yasında dert etmiyosan bunun sayılı acıklamaları vardır ve bunlardan birisi de sen ailenin gotune güvenen ve 25 üstü bi yaşta hala ailene yük olan bi adamsın net.neyse abi ben acil şifalar diliyorum baska bisi demiyorum yanı.sabaha kadar tartısın cok da sikimdeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Thermo said:

aç ekşiyi atatürk hakkında ne bileyim gandi hakkında üç beş sayfa vardır. nihat doğan'ı aç bir de onlarca sayfa. bitek bu degil abi yani.memleket meselesi gibi oturup tartışması falan bide.yahu akıl sağlığı yerinde yaşını basını almıs kaç adam sunu tartışır ya bu kadar?ben 20 yasındayım ekmek elden su golden yasıyorum okula gitmekten baska hiçbir görevim yok.ben wowda spell power ın verdigi dmg ın hesaplamasını veya ne bileyim sc2 de spend quotient hesaplamasıyla falan ugrasirsam kimse bana bisi demez ugrasmiyorum da nitekim ama arkadasım senın ısın gucun yok mu ya.ben hiç reröre etmedim yani belirttiğim üzere geldim samimi bi sekilde uzmana gorun falan dedim yani.27-28 yasında oldugunu dusunuyrum bilmiyorum tam ama bu yasta bi insanın bunlara bu kadar kafa yorması sağlıklı değil.gerçekten degil yani.git iş güç derdine düş kariyer derdine düş askerlik derdine düş ne bileyim bi sorumlulugunla ilgili derdin olsun ya.he eğer sen bunları bu yasında dert etmiyosan bunun sayılı acıklamaları vardır ve bunlardan birisi de sen ailenin gotune güvenen ve 25 üstü bi yaşta hala ailene yük olan bi adamsın net.neyse abi ben acil şifalar diliyorum baska bisi demiyorum yanı.sabaha kadar tartısın cok da sikimdeydi.

Şöyle bir kenarda dursun yeni tatava olur gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahhahah İsrail ND'ye cevap vermiş
hürriyet
"İsrail'den Nihat Doğan'a yanıt: Komik" said:

Ankara'daki kaldığı oteldeki taciz ve dayak iddiasını 'İsrail'in komplosu' olarak değerlendiren Nihat Doğan’a, İsrail’in Ankara Büyükelçiliği’nden yanıt geldi: ‘Komik’

Habertürk TV'de yayınlanan ‘Teke Tek’ programına konuk olan sanatçı Nihat Doğan, Ankara’daki otel olayında mağdur olduğunu dile getirdi. Doğan, “Anayasa görüşmelerinin yapılacağı gün 24 şehidin gelmesi manidardır. Bu işin arkasında İsrail vardır. İsrail’i tanımamamız gerektiğini söyledim. Bu sözlerimden üç gün sonra otel iftirası patlak verdi” dedi. Konunun kendi dışında geliştiğini söyleyen Doğan, kızları da İsrail ajanı olarak niteledi.

İSRAİL SÖZCÜSÜ: KOMİK

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre İsrail’in Ankara Büyükelçiliği Sözcüsü Nizar Amer, Nihat Doğan’ın bu iftiraların arkasında İsrail’in olduğu sözleriyle ilgili olarak, “Nihat Doğan’ın sözlerini duydum. Herkes bir şeyler söyleyebilir, iftiralar atabilir. Bu tür iddialara cevap vermiyoruz. Ama söyledikleri komik” diye yanıtladı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...