Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

calisma tercihiniz

nscorp

Öne çıkan mesajlar

ben bar/bistro sahibi olmak istiyorum. 3-5 sene sonra da bunu gerceklestirmeyi dusunuyorum ama zor tabi, yeri iyi tutturmak lazim. bir de konsepti falan. onun disinda babamin sirketinde yari patron seklinde takiliyorum, 5-6 sene sonra babam burayi da bana birakir herhalde. fabrika gebzede su an ama ben ileride kendim isim de olacagini hesaba katarak sehir merkezinde kendime ufak bir ofis tutup ordan isleri yuruturum diye dusunmekteyim. bakalim hayirlisi.

ha ama ozel sektorde calissaydim bir ingilizcesi record company olan sirketlerden birinde zaten tr de degil ingiltere veya amerikada calismak isterdim, ya da bir talent agency'de calismak da hos olabilirdi, yeni yildizlar yetenekler kesvedip onlari idare etmek, manage etmek vb gibi. bunlar guzel isler olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
okazyon said:

Rock said:

Bilgisayar mühendisi bir arkadaşım meslekten umudunu aşçılık eğitimi almaya başladı.

işte ben de endüstri mühendisi olup o tarz kurslara gidecek potasiyeli bulunduruyorum.

Açıkçası ben de kendi mesleğimden umudumu kestim. Diet yapmaya başlamamış olsaydım ben de arkadaşla başlamayı düşünüyordum ama diet piç olmasın diye boş verdim.

Psikolojimi bozmayacak veya sabah 8, akşam 8 olmayacak işler arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:

Açıkçası ben de kendi mesleğimden umudumu kestim. Diet yapmaya başlamamış olsaydım ben de arkadaşla başlamayı düşünüyordum ama diet piç olmasın diye boş verdim.

Benim daha çooook vaktim var mezun olmaya, hayatımın baharında kimilerine göre en kıyak yıllardayım. Ama şimdiden yemiyor, sabah kaalk işe git ohooo.
Hayat zor arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Yanlis meslekler secip universitede yatiyorsunuz, sonra meslekten umut kesiyorsunuz. Ayip yea.

3. sınıfın sonunda yanlış meslek seçtiğimi farkettim ve sevmeden yapmaya başladım. Bu nedenle başarılı değilim ama bu üniversitede yattığım anlamına gelmez. Ciddi başladığım işleri ne olursa olsun bitiririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:

okazyon said:

Rock said:

Bilgisayar mühendisi bir arkadaşım meslekten umudunu aşçılık eğitimi almaya başladı.

işte ben de endüstri mühendisi olup o tarz kurslara gidecek potasiyeli bulunduruyorum.

memuriyet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...