Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Sentinel / Sith Marauder Genel Başlığı

Satoshie

Öne çıkan mesajlar

Ben daha oyuna yeni başlayabildim daha, yeni level 10 oldum. Sith warriordan marauder a geçmeyi düşündüm. Yazılanları okudum, hatta bir iki soru sormuştum önceden de, ama halen çok bir fikir sahibi olamadım.

Annihilation veya Carnage üzerine gidiliyor gördüğüm kadarıyla. Bu ağaçların genel özellikleri nedir? Yani pve yada pvp de hangisini ve neden tercih ediyoruz? Yeni başlayan birine tavsiyeleriniz nelerdir? İnternetten falan da bakıyorum bir yandan yabancı forumlara falan, ama bir de oynayıp eden birileri olarak sizlere sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

bana sorarsan carnage agacı tam bir çöp pvp de. pve de tamam rahatlıkla gidebilirsin leveling de ve isntancelerde.

ama pvp ye gelince zaten adama vuramıyosun ki dogrudan dmg veren skillere gitsen. rage denedim fena degil ama onda da esas skill smash ve her zmaan tutturamıyosun hareket halindeki adama. extra jump ve force crush geliyor ama kullanacak fazla skill oluyor:)

annihilation su an icin cok daha iyi bana göre pvp de. pve de kullanılabilir end game de.

annihilation dot critical üzerine kurulu bi agac. carnage dogrudan dmg(power abanmak daha mantıklı bu agacda)
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

bana sorarsan carnage agacı tam bir çöp pvp de. pve de tamam rahatlıkla gidebilirsin leveling de ve isntancelerde.

ama pvp ye gelince zaten adama vuramıyosun ki dogrudan dmg veren skillere gitsen. rage denedim fena degil ama onda da esas skill smash ve her zmaan tutturamıyosun hareket halindeki adama. extra jump ve force crush geliyor ama kullanacak fazla skill oluyor:)

annihilation su an icin cok daha iyi bana göre pvp de. pve de kullanılabilir end game de.

annihilation dot critical üzerine kurulu bi agac. carnage dogrudan dmg(power abanmak daha mantıklı bu agacda)

imzanın altında "yine en ezik classı mı seçtim" ibaresi gördüm de. sormadan edemeyeceğim ne gibi handikapları var marauder oynamanın?
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ya oynaması zor bence:) basit bi dps class dememek lazım neyi nerde kullanacagını iyi bilmek gerekiyo. benim bekledigimden zor cıktı char.

ezikligine gelince meleelerin kaderi bu bece su an oyunda. bu kadar cc nin bilmemneyin oldugu yerde normaldir adım atamammız cogu zaman:) marauderde baya kolay ölüyor.

bi stealther cıkar arkandan stun yersin. stundan cıkana kadar %80 hp gitmiştir. adama daha dokunamamışsındır bile.

bi range cıkar karsına charge basarsın 2 vurursun sonra baslar knockbak/stun comboları veya kite yersin ölürsün.

senin gibi meleeler cıkar arada bi onlarla vurusursun onda da mermi gibi dönerler etrafında urasır durursun vuracam diye:)

yani adam kesmiyomuyuz tabikide kesiyoruz ama bence urastıgımıza degmez gibime geliyo bi range clasın rahatlıgı varken. bence su an melee secmenin pvp anlamında hic bi artısı veya casibesi yok stealtherlar haric.

bilmiyorum bu benim düsüncem begenen vardır mutlaka. tabi end game e ulaşamadım ben daha biraz erken konusuyoda olabilirim. su an görünen bu. ama mesela dps o kadar düzelirki gear flaan yapınca, adama zaten bi ulastınmı işi bitirebilir hale gelirsen o zaman dicek bişi yok. keza var böleleri gördüm bizzat:p ama bana melee yorucu geldi bu oyunda lotrodaki sisteme alıstıktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

bugunde annihilator deniyorum ama cok fail oluyorum, galiba net kotu bugun rapture atana kadar popom catliyor ustune bide deadly ac vur mur dotlari dizene kadar geberiyom gidiyom :D

rage daha kolay gelmisti pvpde galiba ona donucem ama bi hardlarida ypaiyim su specle aksama pvedede test edeyim.

carnage iyi spec bu arada pvp icinde, yanniz daha oncede dedigim gibi sistemin netin iyi olacak agir melee oynuyorsun cunku carnagete
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

bugunde annihilator deniyorum ama cok fail oluyorum, galiba net kotu bugun rapture atana kadar popom catliyor ustune bide deadly ac vur mur dotlari dizene kadar geberiyom gidiyom :D

rage daha kolay gelmisti pvpde galiba ona donucem ama bi hardlarida ypaiyim su specle aksama pvedede test edeyim.

carnage iyi spec bu arada pvp icinde, yanniz daha oncede dedigim gibi sistemin netin iyi olacak agir melee oynuyorsun cunku carnagete

alla alla banada annihiation kolay geldi rage e göre. force charge hemen rapture. sorada basliyosun digerlerini dizmeye. ayrıca force charge ı min mesafesini 0 m ye indirmek cok iyi bişi:) carnage agacında 2. sıradaki enraged chargeıda aldınmı force charge ile direk 4 rage alıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

klindanin videosunu izledim
tam olarak spec ini cozemedim rage spec icin olan stance i kullaniyo
full champion gearla lowbielere vuruyo 6.7k

power relic + crit/surge relic + power adrenal + overcharge consumable olabilir
ustune zaten kendisininde dmg buff i var
ayriyetten BG de video yapan adam bence noobtur

sirf kendi buffiyla open world pvp de ceksin ozaman full saygimi kazanabilir
yoksa sadece geared marauder

gerci hakkini yememk lazim, 0 lag 0 fps loss un hakkini veriyo..
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

bosuna kolay demedik rage e bi kere melee diye pesinden kosmana gerek yok adamin combo basit ve hepsi range nerdiyse skillerin charge atiyosun force crush rapture forcechoke baya bi inmis oluyo zaten herif aralarada smash serpistirdimi mis...

öle ama rage de en iyi oturtan skill smash ki smashdan önce force choke yapmak sart dmgi 2 katına cıkarmak icin. ama smashın sıkıntısı bazen adamı missliyorsun kite halinde oldugundan. rangeden cıkabiliyor yani sen yapana kadar. napıp ne edip adamı durdurmak sart smashdan önce.

valla ben annihilation specle dün voss da quest yaparken canım %70 lerde iken bi sage daldı. adamı o halde kestim. sonra baska bi jedi sage e ben direk dalarak kestim ama cok kiteladı yani dotlarım olmasa zordu kesmem. annihilation 1vs1 de daha basarılı bence. crit+surge. self heal de su an bi crit dot 210 heal atiyo bana ki gear falan tiras su anda. rage de kulanıslı ama sanki biraz daha warzonelar icin ideal. şöle milletin ortasına dalıp aoe abanma misali.

sonuc itibariyle annhilation ve rage pvp icin. carnage yalan geldi bana pvp de.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere hat safhada skillbased bir class. Ciddi hakim olmak lazım. Tamamen dps sınıfı olduğundan gördüğüm kadarıyla her talent ağacı ile ölümcül dps çıkarmak mümkün, oynayanın tarzına bağlı. Anni dot atıyor, carnage melee ağırlıklı, diğeri daha bi ranged çalışıyor. I win button aranmaması gereken bir class (ben çok mu iyi oynuyorum? hayır..) :)
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

öle ama rage de en iyi oturtan skill smash ki smashdan önce force choke yapmak sart dmgi 2 katına cıkarmak icin. ama smashın sıkıntısı bazen adamı missliyorsun kite halinde oldugundan. rangeden cıkabiliyor yani sen yapana kadar. napıp ne edip adamı durdurmak sart smashdan önce.

valla ben annihilation specle dün voss da quest yaparken canım %70 lerde iken bi sage daldı. adamı o halde kestim. sonra baska bi jedi sage e ben direk dalarak kestim ama cok kiteladı yani dotlarım olmasa zordu kesmem. annihilation 1vs1 de daha basarılı bence. crit+surge. self heal de su an bi crit dot 210 heal atiyo bana ki gear falan tiras su anda. rage de kulanıslı ama sanki biraz daha warzonelar icin ideal. şöle milletin ortasına dalıp aoe abanma misali.

sonuc itibariyle annhilation ve rage pvp icin. carnage yalan geldi bana pvp de.

eet su annhiye alistiktan sonra carnage cacik kaldi biraz talentlerin hepsi full pve zaten carnage in bana baslarda oynarken biraz iyi gelmisti ama fazla lvl 50 de yoktu warzonelarda o zamanlar, simdi carnage gidim desen warzoneda aglatirlar adami valla.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında lvl 25-30 lara kadar ne gittiginin cok önemi yok. cünkü esas skilleri sora almaya baslıyorsun veya agacta düzgün bişiler alacak puan o zaman birikiyo. birinden basla git işte. ama pve icin carnage daha mantıklı fazla karısık degil. ancak anhi falan baya gereksinimleri var bazı skilleri kulanmanın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...