Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşkım diyebilmenin mutluluğu...

Morgana

Öne çıkan mesajlar

Az önce diabla wendigo nun entrylerini okudum da böyle bişiler karalıyasım geldi... Patinin bütün çiftleri size sesleniyorum! Asla umutsuz olmayın, asla kendinizi güçsüz hissetmeyin... Çünkü sevdiğniz kişi hep yanınızda olacak! Aşkım diyebilmenin mutluluğunu yaşıyorsanız siz de anlatın aşkınızı...[signature][hline]W.M.
Sosyal ağlarda paylaş

patiden aşkım yokta aşkımı anltamam çünkü bu ikimiz arasında olan bir sırdı. Onu özlüyorum şimdi ankaraya taşındı üni için :([signature][hline]Msn : [email protected]

[spo1=Gandalf Balrog Geyiği Okumak için Tıkla]- yuuu şaaaal naaat paaaaaasss!
- rahat ol canım gitti çocuklar bizbizeyiz...
- yuuu.. ha... hmm... ee naber aslan? dipte değişiklik var mı?
- yok be baba bildiğin gibi... biraz ateş biraz karanlık hiç bi numara yok... karıya kıza hasret kaldık aşşağıda...
- sorma be bize de istarisin dediler sonsuz kudret dediler ama yaş oldu üçbin... ötmüyor artık kuş...[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

Oleeyy... Benden bulaştı tabi.. Geçende bir baktım ki bir özel mesaj, hatta "aşkım" dediğim güzel insanın nicknameinden...

Ne mutlu...

Konuya dönersem;

Birisine gerçekten inanarak aşkım diyebilmek... Bu benim için en mükemmel şey. Çünkü ben bunu gerçekten bir kişide hissettim ve benim için çok değerli... Hayatımın sonuna kadar da böyle devam etmesini diliyorum tabi... En çok kendime kin duyduğum anlarsa sevdiğim o insanı kırdığım zamandır...

Bu post'umu göreceğini pek zannetmesem de... Aşkıma...[signature][hline]AFS'den nefret ediyorum. Sevdiğim geri dönene kadar da nefret etmeye devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

ii ho$ guzel de a$kınızda kar$ılık bulamadıgınızda ben gorurum sizi ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 24 Eylül 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
Birisine gerçekten inanarak aşkım diyebilmek... Bu benim için en mükemmel şey. Çünkü ben bunu gerçekten bir kişide hissettim ve benim için çok değerli... Hayatımın sonuna kadar da böyle devam etmesini diliyorum tabi... En çok kendime kin duyduğum anlarsa sevdiğim o insanı kırdığım zamandır...

Bu post'umu göreceğini pek zannetmesem de... Aşkıma...

buna karsilik tek soyleyebilicegim sey: ASKIMM sana inanarak askim diyebilmek benim icin dunyanin en guzel seyi.. sonsuza dek diyebilicegim umidiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maral, 30 Eylül 2004 11:58 tarihinde demiş ki:
peh!! aşkmış..

sen mükemmel ve wisdom'ı 25 olan bir varlıksın galiba? ki aslında mükemmel demeyelim makina gibi olmaya.aşkı yaşamak da insan için farklı bir tecrübedir ve insanı çok olgunlaştırır ve "peh aşk da neymiş" demenin ne kadar aptalca olduğunu gösterir.[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Morgana, 24 Eylül 2004 10:03 tarihinde demiş ki:
Çünkü sevdiğniz kişi hep yanınızda olacak!

Off bakmaz olaydım bu topiğe.. Yalan kardeşim yok böyle bi olay..Sevdiğim kız ingiltere'de ve görüşmemize daha 9 ay var.. Off off....[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maral, 30 Eylül 2004 11:58 tarihinde demiş ki:
peh!! aşkmış..

evet...hani şu bilgisayar basında saatler geçirmekten..belki 1 gunde yaptıgın butun aktivitelerin toplamından 10 dakkası 1000 kat daha guzel ve anlamlı olan duygu..

aşk..[signature][hline]Gitmem gerek bu şehirden
Bir rüya oldun sevdamın gergefinde
Neden çocuklar beni gösteriyor
Yağmur yağsa güneşin yerine
Ha gayret güzelim gayret
Biter elbet bu yağmur sabret

Düş sokağı sakinleri tartışma topiki..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...