Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trophyler ne işe yarar?

rapper256

Öne çıkan mesajlar

ne işe yarıyor bu trophyler? 2 tanesi bildiğim kadarıyla gelen rpyi artırmaya yarıyor screaming bell ve symbol of the great horned rat. ne işe yaradıkları da yazmıyor üzerlerinde. öyle süs olsun diye koymuşlar sanki. elemanın birinde 3 tane aynı trophyden gördüm. şu kafatasında el olan trophyden.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

e adı üzerinde ki.

gayet de işe yarıyor karakterin görselliğini özelleştirmek için, işe yaramak demek sadece "+melyom attak pavır" değil ki heh.

adı üzerinde de trophy kardeşim bu işe yaraması lazım. sadece görselliği özelleştirmeye yarıyorsa hiç gereği yok bu trophyleri kullanmaya. bir de gerçek para verip trophyleri alacağın kağıttan alıyorsun 3 dolara 2 tane. 3 dolara 2 tane trophyin oluyor. neden? çünkü karakterin görselliğini özelleştiriyor. bu mudur yani bütün mesele? görsel mi? işe yaramak demek sadece "+melyom attak pavır" demek. işte asıl mesele bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen alma kardeşim sana al diye dayatan yok halla halla.Ben bu oyunu sırf görselliğini beğendikleri seti giymek için oynayanlar biliyorum.Adam seti alıp oyunu bıraktı...İsteyen istediği şekilde oynar.Bana görede karakterim gözüme hoş görünmeli ki trophylerede gayet dikkat ederim.İsteyen istediği şeye para verir...
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

bu forumun dilini anlamıyorum. adamlar troll yapıyor herhalde. "kardeş sen çok yanlış gelmişsin" bu cümleden nasıl bir anlam çıkarmamı bekliyorsun acaba çok merak ediyorum. açık açık yazsana malsın, mallık yapıyorsun veya her ne yazacaksan.

eheh gayet güzel açıklamışsın kardeşh :)
Sosyal ağlarda paylaş

diğer arkadaşlar açıklamış bayağı, hayır bütün olay melyom atak pavır değil. oyunun kökeni özene bezene boyanan model figürler. görsellik önemli bir parçası. istemiyorsan takma, istemiyorsan çöpe at. +1,75 str veriyor diye palyaço gibi gezilen bir oyun değil bu, tasarımının temelinde görselliğin bütünlüğü ve özelleştirilebilmesi de var.
Sosyal ağlarda paylaş

Lethbrika said:

Sen alma kardeşim sana al diye dayatan yok halla halla.Ben bu oyunu sırf görselliğini beğendikleri seti giymek için oynayanlar biliyorum.Adam seti alıp oyunu bıraktı...İsteyen istediği şekilde oynar.Bana görede karakterim gözüme hoş görünmeli ki trophylerede gayet dikkat ederim.İsteyen istediği şeye para verir...

mesele alıp almamak değil kardeşim, ne bokuna koymuşlar işe yaramıyorsa. süs olsun diye boktan bir şey allah allah. senin gerizekâlı tanıdıkların varsa bundan banane? beni senin oyunu sırf görselliği için oynayan aptal arkadaşların enterese etmiyor. yok öyle isteyen istediği şeye para verir diye bir dava. aptallar işe yaramayan şeylere para verir. evet istediği şeye para verir ve para verdiği şey işe yaramıyorsa aptaldır.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

diğer arkadaşlar açıklamış bayağı, hayır bütün olay melyom atak pavır değil. oyunun kökeni özene bezene boyanan model figürler. görsellik önemli bir parçası. istemiyorsan takma, istemiyorsan çöpe at. +1,75 str veriyor diye palyaço gibi gezilen bir oyun değil bu, tasarımının temelinde görselliğin bütünlüğü ve özelleştirilebilmesi de var.

bütün olay melyom atak pavır. görsellik o kadar önemliyse aç bir chosen giy setini paşa paşa oyna. ya ama chosen sarmadıysa, o zaman ne oynayacaksın, setleri bir boka benzemeyen choppa mı? evet +1,75 str veriyor diye palyaço gibi gezilen bir oyun değil, millete hava atmak için saçma sapan aksesuarlarla gezilen bir oyun. hadi yapmayın, tasarım ne kadar önemli olabilir ki? bir yerden sonra bayıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

Lethbrika said:

mesele alıp almamak değil kardeşim, ne bokuna koymuşlar işe yaramıyorsa. süs olsun diye boktan bir şey allah allah. senin gerizekâlı tanıdıkların varsa bundan banane? beni senin oyunu sırf görselliği için oynayan aptal arkadaşların enterese etmiyor. yok öyle isteyen istediği şeye para verir diye bir dava. aptallar işe yaramayan şeylere para verir. evet istediği şeye para verir ve para verdiği şey işe yaramıyorsa aptaldır.

adam kapitalizmi özetlemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...