Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Açık Deniz

screamer

Öne çıkan mesajlar

said:
onlyreal, 24 Ağustos 2004 17:03 tarihinde demiş ki:
omru hayatimda gittigim en kotu filmdi

acik ve net soyluyorum para verirken 250 defa cok acidim

bu akdar kotu film olmaz

patiden 10 kisi toplasak bide alet donanim olsa

bundan 5 kat daha korkutucu ve kaliteli film cekmezsem benim adimda onlyreal degil

bu kadar yani
al benden de o kadar. filmin daha ilk sahnesinde sordum kendime: "lan bu kadar az maliyetle çekildiği için mi görüntüler böle?"
hani filmlerle diziler arasında gözle görülür şekilde bi fark wardır ya, heh tam o farkın aynısı bu filmde de war. çekimler resmen dizi, belgesel gibi.
oyunculuk da berbat, çok yapmacık hiç gerçekçi deil. mimikleri çok yetersiz oyuncuların
senaryo desen, "based on true events" yani "gerçek olaylardan esinlenilmiştir" dio ama iki dalgıcın okyanusun ortasında bırakılmasının haricinde hiçbi olay gerçek falan deil, hepsi senaristin hayal gücü we fantazisi. bunun nedeni filmin sonunda anlaşılıyo

hiç böle yorum yapmayı sewmem ama sadece bu film için özel olarak sölüyorum bunu: gitmeyin![signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

kim ne derse desin ben filmden etkilendim.
çekimler blair witch tarzında olmu$ güzel olmu$ zaten olayı ilginç yapanda ya$anmı$ bir hikâye olması.. düşünsenize milyonlarca yaratığın olduğu bir okyanusun ortasında sadece dalgıç kıyafetlerinle mahsur kalıyorsunuz dü$ünmek bile insanı denize girmekten soğutabilir.. [spo1=film hakkında]bu arada bole boktan bir sayım olamaz arkada$lar.alırsın tekneye herkes gelince 20 ki$i varmı diye kontrol edersin bu kadarmı mal olur bir insan.Birde bayan ki$inin intahar etmesi gerçekten etkiledi beni.[/spo][signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

[Bu mesaj theKingpin tarafından 27 Ağustos 2004 04:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu filmi yapanın da o fragmanları çekenin de Allah belasını versin. İnsan kazıklamaya bayılıyolar herhalde. Çok sinirlendim filmden çıkınca çok... Parama yazık be. Dilenciye versem bi b.ka yarardı en azından.[signature][hline]Warning! A nuke has been launched!
DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda gittiğim en kötü filmlerden biri fragmanı insanı çok etkiliyor insanda doğal olarak meraktan gidiyor benim gibi giden çok kişi vardır burda eminim gitmeyenler benim tavsiyem gitme düşüncesi olan varsa gitmesin verdiğim paraya bende çok acıdım bu arada bide kız arkadaşımı çekince dahada bi içime oturdu..[signature][hline]sert kal,taviz verme!
Sosyal ağlarda paylaş

gitmeden yorumlarına hasta olduğum 3. film.
1-donnie darko
2-halka
3-açık deniz..
ya deli gibi beğenenler ya da paraya yazıktı diyenler..
ilk ikisini beğendiimi göz önünde bulundurarak bunu da beenir miyim diorum.. yoksa çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde zıchar misali mi olucak diye tereddütteyim hala da oynuoken gitsem mi acaba[signature][hline]şu anda istediini yap! nasolsa bigün yaptıın herşeyden pişmanlık duyacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=FİLMİN SONU BURDA]sonunda adam köpekbalığı tarafından ısırılıp kan kaybından geberiyo. karısı adamın cesedini tutmayı bırakıyo salıyo açık denize. bi süre sonra da kendisi oksijen tüpünü çıkarıp dibe bırakıyo kendisini. tabi bundan hemen önceki sahnede kadının çewresinde we dipte yüzen 15-20 tane köpekbalığı olduğu görülüyo[/spo][signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 28 Ağustos 2004 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 28 Ağustos 2004 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O yüzden asla dalış turlarına katılmayacaksınız.
Arkadaş ekibi gideceksiniz.
Böyle bırakırlar adamı.
İşin komiği, (filme gitmedim) su altında haraket eden bir teknenin sesini duymak oldukça kolay.
Yani "has gidiyolar mehmet tut pervaneyi." tarzı bir reaksyon yapmaları gerekir.
Adama gelin görün ki anladığım kadarıyla vatandaşlar kek biraz, kalıyorlar öyle.

79 dakka olması bir yana 30 dakika bile olsa gitmem ben 2 kişinin açık denizdeki trajedisini izlemeye.
Baştan kaybediyor.
Onun yerine 79 dakika boyunca zıplarım, yoyo sallarım falan.[signature][hline]Bad Motherfucker.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
10 dakika önce izledim...Cd yi çıkarıp yarın Cd ciye götüreceğim,paramıda geri isteyeceğim...!!İzlerken Geçirdiğim dakikalar içinde yas tutacağım...

TAMAMEN "REZALET ÖTESİ" Bir filmdi...
Ne gidin,ne kiralayın...
UTANMADAN,"Based on TRUE EVENT" ibaresini aptal aptal koyuyorlar...
Kardeşim,onların yanındamıydın sen? Değildin...
Birde hikayeyi görmüş gibi saçmalamışlar...
Rezalet...
140.000$ ı bana versinler,ben Alasını çekerim o filmin diyen arkadaşın anlından öpüyorum bu topikte ;) Süpper Demiş...

Gitmeyin arkadaşlar,sakın ola g-i-t-m-e-y-i-N!
Jaws bunu 100 katlar..Döver,öldürür,hicivini çıkarır...
Filmde o kadar saçmalık,o kadar keklik-eksiklik var ki,anlatamam...
********Gerilecek bir sahnede yok,Filmin sonuda rezalet,Ha,sinir gerdirici isterseniz Uyuz ninni şarkılarıda sinir etmeye birebir..

İsteyene milyar tane spoiler,milyar tanede saçmalık yazabilirim filmden...

Torque gibi saçmasapan bir film bile bunu iki katlar...

YASAL VE AKILSAL HATTA SAĞLIKSAL UYARI!:
SAKIN GİTMEYİN!

Kafamda girsin...

oh be! 2K ton laf daha kusabilirim bu filmin yapımcısına...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Hiç Bitmeyen Özgürlük...Pédalé!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 18 Eylül 2004 05:34 tarihinde demiş ki:
10 dakika önce izledim...Cd yi çıkarıp yarın Cd ciye götüreceğim,paramıda geri isteyeceğim...!!İzlerken Geçirdiğim dakikalar içinde yas tutacağım...

TAMAMEN "REZALET ÖTESİ" Bir filmdi...
Ne gidin,ne kiralayın...
UTANMADAN,"Based on TRUE EVENT" ibaresini aptal aptal koyuyorlar...
Kardeşim,onların yanındamıydın sen? Değildin...
Birde hikayeyi görmüş gibi saçmalamışlar...
Rezalet...
140.000$ ı bana versinler,ben Alasını çekerim o filmin diyen arkadaşın anlından öpüyorum bu topikte ;) Süpper Demiş...

Gitmeyin arkadaşlar,sakın ola g-i-t-m-e-y-i-N!
Jaws bunu 100 katlar..Döver,öldürür,hicivini çıkarır...
Filmde o kadar saçmalık,o kadar keklik-eksiklik var ki,anlatamam...
********Gerilecek bir sahnede yok,Filmin sonuda rezalet,Ha,sinir gerdirici isterseniz Uyuz ninni şarkılarıda sinir etmeye birebir..

İsteyene milyar tane spoiler,milyar tanede saçmalık yazabilirim filmden...

Torque gibi saçmasapan bir film bile bunu iki katlar...

YASAL VE AKILSAL HATTA SAĞLIKSAL UYARI!:
SAKIN GİTMEYİN!

Kafamda girsin...

oh be! 2K ton laf daha kusabilirim bu filmin yapımcısına...

YARILDIM BFDfdsfSGKFsdfSGSGFDH
ABİ RESMEN PÜSKÜRDÜN :D[signature][hline]sert kal,taviz verme!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...