Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 MLG Pro Circuit

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

nasıl vermesinki öküz gibi vericek hemde

etrafta 3/3 upgler varken, broodlordlar varken ultralar varken baneling minela hassar vermiyomu su anda veriyo. yürüyeni hayda haydi verir.

en güzel oyun kuralsız oyundur safsatası, adı üstünde safsata. cok fazla ıvır zıvır verdikce bi üniteye esprisi kacar.

creepte koşuyo, speed alırsan ehryerde koşuyo, e bide overlorddan drop oluyo yetmedi bide burrow oluyo. tamam işte daha fazlasının anlamı yok.

roachın sorunu mesela bu, her halta yarıyo o yüzden bayık oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

Rasim Ozan Spartacus imkansız diyosa imkansızdır. Sus otur baybety 0 aldın.
Herhangi bir akla mantığa sığıyor mu sence baneling gibi yarım supply isteyen devasa hasarı olan bir ünitenin neredeyse aynı hızda yer altında hareket edebilmesi ve detection olmayan bir alandaki orduyu anında haritadan silebilecek olması?
Sosyal ağlarda paylaş

55 dmg vuran yürüyen gözükmeyen Dark Tempları 7. dakikada veriyorlarsa 15. dakikada yürüyen bomba verilir.
Maç PvZ dakika 18 yerde bir dünya dark zealot Stalker Ht Archon tepemde 6 tane overseer 4ü nü feedbacktan kaybedip dieğr ikisinide stalkerler öldürdüğünde yerdeki Dtler yüzünden oyunu kaybetttiğimi normal karşılıyorumda senin iki Ravenin ölmüş çok mu saçma ? hemde yerde çakılı marine rağmen corruptor gelcekte senin raveni vurcak iki metre gidemez o corruptorlar havada marinin tepesinde hiç bir zerg ünitesi duramaz
o Raveni öldürmek için Ultraliske kanat upgrade'i konması lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi sana göre, yavaş yavaş orduyu öldüren dt ile, 1 saniyede bütün orduyu öldüren şey aynı yani? vay anasını ya. "yürüyen bomba" deyince baneling denen şey normal bir üniteye dönüşmüyor. yürüyen bomba bütün orduyu wipe diyor...

dt'den damage yediğin zaman kaçabiliyorsun, burrow hareket eden 10 baneling'den damage yiyip kaçmak diye bir şey yok. gg deyip çıkarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten daha 4 gün önce hepimiz MLG'yi izledik.. Zerglerin alayında " shit im gonna lose.. oh wait.. baneling.. " tribi vardı..
Bizim junior bile hemen baneling.Zerg'ler op olan bir ünitesini bu MLG'de de çok güzel abuse ettiler.Bu kadar basit yani bu..He kızıyomuyum kızmıyorum da.. Op diyincede siz kızmayın..Öle yani =)
Sosyal ağlarda paylaş

baybety said:

55 dmg vuran yürüyen gözükmeyen Dark Tempları 7. dakikada veriyorlarsa

her zaman 10-20 ling basıcaksın kapıyı yoklıcan gate ünitesi basmayan tossu cezalandırcan, 55 dmgi upglerden sonra vuruo normalde 45 vuruo, + z olsam , keşke her toss 7.dk da dt ye gitse derdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Ya zaten daha 4 gün önce hepimiz MLG'yi izledik.. Zerglerin alayında " shit im gonna lose.. oh wait.. baneling.. " tribi vardı..
Bizim junior bile hemen baneling.Zerg'ler op olan bir ünitesini bu MLG'de de çok güzel abuse ettiler.Bu kadar basit yani bu..He kızıyomuyum kızmıyorum da.. Op diyincede siz kızmayın..Öle yani =)

Sen işi çözmüşsün harbiden. Ben de bir zerg olarak baneling'leri yeni yeni deniyorum gerçekten op hiç counter'ı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Baneling'lerin counter'ı ne ? .. Cidden soruyorum.
Ne yapabiliriz mesela baneling'e counter ? İyi bir mikroyla ünite kaybını minimum'da tutmaya çalışmaktan başka ne yapabilirim baneling'e..Bana öle bi counter söle ki maliyeti baneling kadar az olsun,mikrosu olmasın baneling gibi salıverim kalabalıgın içine,he bide istersem binaya, istersem canımın istediğine güzel hasar versin..

Ben baneling'in counter'ı yok demedim, sadece baneling'in haddinden fazla olduğunu sölüyorum.Yoksa herşeyin counter'ını bulursun..ama sen yine de söle merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide oyman Bwde marine bu kadar güçlü değildi ki
Hydra lurker yapıyoduk terrana etrafta dmg alsın diyede zergling serpiştiriyorduk. şimdiki Terrana hydra yapmayı deneyeniniz var mı ? hydra yoksa lurkerde olmayacak sonuçta.
ama infestor yerine defiler tercihim
2 consume 1 plague tanların birer hakkı kalmış 1 darkswarm gir marinelerin arasına Rape başlasın sonra zerg neden OP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...