Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 MLG Pro Circuit

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

ben sana daha iyilerini saydım direk bu turnuvada formsuzdular diye daha kotu oldukları anlamına gelmez.leenock un da daha iyi oldugu anlamına gelmez.senın mantıgına gore haypro da nestea den daha iyi inanilmaz maclar cıkardı.veya naniwa en iyi player o zaman mvp yi de yendi nesteayi de huk ı da adam onune geleni yendi bu o anlama mı geliyor?bence hayır.kötü bi oyuncu oldugunu soylemedım zaten ben en iyi 2. olmakla alakası olmadıgını soyledım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

ben sana daha iyilerini saydım direk bu turnuvada formsuzdular diye daha kotu oldukları anlamına gelmez.leenock un da daha iyi oldugu anlamına gelmez.senın mantıgına gore haypro da nestea den daha iyi inanilmaz maclar cıkardı.veya naniwa en iyi player o zaman mvp yi de yendi nesteayi de huk ı da adam onune geleni yendi bu o anlama mı geliyor?bence hayır.kötü bi oyuncu oldugunu soylemedım zaten ben en iyi 2. olmakla alakası olmadıgını soyledım.
Ben zaten bu turnuvada iyi oynamadan Leenock için dünyanın en iyi 2. Zergü demiştim. Senin saydıklarınında neden daha iyi olmadığını söyledim. Bu turnuvadaki sonuçları sadece dediğimi güçlendirdi.

Lorrotar said:

mc mvp ne ara sonuclandı abi aboo.
Sonuçlanmadı. Extended series olayı olduğu için bo7 olacak ve MC 2-1 önde başlıyor (önce oynadıklarındaki sonuçtan devam ediyor).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...