Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu sistemle ne oynan1r?

Ceday

Öne çıkan mesajlar

cel 1.3ghz
512mb ram
16mb ekran kart1

ewt biliyorum cok ezik ama napal1m :)

MMORPG tipi oyunlardan tavsiye edebileceginiz var m1?
Suan knight ve ragnarok online dl ediyorum da, bilmedigimiz baska bi option daha var m1d1r??
(san1r1m tercihi ragnaroktan yana kullanacag1z bu ikisi aras1nda)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ekran kartı dışında hiç de güdük değil bence, onu da şöyle 20$'lık birşeyle bile değiştirsen günümüzün oyunların hemen hepsini oynarsın. ben de 3 ay önceye kadar athlon 600, 256mb ram ve geforce 2 mx 64mb ekran kartıyla herşeyi oynuyordum. düşünüyorum da onun çıkartamadığı hiçbirşey göremedim.. :) (ut2004 demo bile oynadım düşün yani ehe)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman sana paradox oyunlarını tavsiye ederim, 2d grafikler ve müthiş gameplay.. :) europa universalis 2, victoria: an empire under the sun, hearts of iron, crusader kings..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ram çok iyi dediğim gibi tek eksik ekran kartı

bu arada anakartın kaç ghz işlemciye kadar destekliyor?
herşeyi low da oynamk isemiyorsan işlemcinide hızlandırabilirsin

ama dediğim gibi sadece ekran kartını bile yükseltirsen piyasadaki her oyunu oynarsın gerçi görüntü kalitesi çok yüksek olmaz ama her oyunu oynarsın[signature][hline]-Teker teker gelin
-Yok ya biz o kadar enayimiyiz
Sosyal ağlarda paylaş

valal ynei oyunları alırken pixel shadeing fln olmamasına dikkat et yemiyo (sonra üzülüyoruz.bkz:deus ex)
hani tavsiye edebileceğim warcraft starcrafttır (yani daha iyi makinem olsada oynarım :) ) mmorpg lere cok bulasma bence.. yani en azından su paralı olup da yeni olanlara (ben oynamadım pek ama kasar gibi geliyo..hele ekran dolarsa)[signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

starcraft ne ya? adam 1.3ghz işlemci, 512mb ram var diyor siz 90mhz işlemci ve 16mb ram isteyen oyun öneriyorsunuz.. :) diablo 1 filan önerseydiniz bari ehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 07 Ekim 2004 03:39 tarihinde demiş ki:
siz 90mhz işlemci ve 16mb ram isteyen oyun öneriyorsunuz.. :) diablo 1 filan önerseydiniz bari ehe

diablo 1 i bilmem de biz hala oynuyoruz sc..
hani şimdi se nbize 90 mhz işlemcili 16 mb ramli mi diosun :P
seviyosa oynar bence.. bide soyle netten cevircek bi server bulsa (pvpgn?,medic?)[signature][hline]İyi niyetli, sakin, dinlemeyi (okumayı) bilen sabırlı taze(?!?) patiler olun!
Zamanla aramıza girecek, siz de kaşar(?!?) pati olacaksınız. O zamana kadar bize size güvenme, sizi sevme fırsatı verin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...