Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hali, mobilya, tek kisilik yatak, cift kisilik yatak + bazali karyola, dolap vesaire

di

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

Gidersin de geri donmeyecegin ne malum esas :)

Abi herseyi tamamlamis olsam bile hic gidemeyebilirim, gittikten sonra donmek zorunda kalabilirim. Hani felaket senaryosu uretmek, ufak korkulari buyutup kendini kotu yonde telkin etmek kolay ama hayat cidden korkarak yasanamayacak kadar kisa benim icin.

Haliyle gidip donecek olsam bile deneyecegim ben sansimi. Ya cikarim ya batarim. Batarsam oturup bastan, daha iyi sekilde tekrar kurarim. No problem. =)
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

halının boyu ve fiyatı ne kadar?resmi var mı

ucunbiri said:

halılara ve varsa kanepe falan o tarz şeylere talibim.
fotoğraf olsa nefis olur.

Dun sizip kalmisim yorgunluktan. Aksam fotograflariyla birlikte gonderiyorum ayri ayri.

2 buyuk bir kucuk hali var bu arada. Kavga etmeyin, hepinize yeter. =P
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Ah be abi, su konuyu 3 hafta önce acsan ne vardi :) Baza falan alirdim senden :)

Mobilya ve dolap olaraktan nevar acep? Bakam yine isime yarayan bisi olursa alam ben. Yani baska ne var neyoksa isime yarayan alabilirim bisiler. Yakinsinda bana

Masa sandalye raflar dolaplar her sey duruyor abi. Istanbul'da misin ? Bir gun gel gostereyim istersen.

Ya da olculeriyle birlikte fotograflarini gondereyim.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Korax said:

Ah be abi, su konuyu 3 hafta önce acsan ne vardi :) Baza falan alirdim senden :)

Mobilya ve dolap olaraktan nevar acep? Bakam yine isime yarayan bisi olursa alam ben. Yani baska ne var neyoksa isime yarayan alabilirim bisiler. Yakinsinda bana

Masa sandalye raflar dolaplar her sey duruyor abi. Istanbul'da misin ? Bir gun gel gostereyim istersen.

Ya da olculeriyle birlikte fotograflarini gondereyim.

Istanbula ucuyorum 2-3 saat sonra. Ya ev yakin aslinda, dedigim gibi, soyak yenisehirin o taraftayim ben. Ama yarin is var, diger gunde camasir mamasir 18inde yurtdisina gidicem 24une kadar olmicam buralarda. Yogunum yani biraz, resim atsan olabilu bak :)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

toggie said:

Gidersin de geri donmeyecegin ne malum esas :)

Abi herseyi tamamlamis olsam bile hic gidemeyebilirim, gittikten sonra donmek zorunda kalabilirim. Hani felaket senaryosu uretmek, ufak korkulari buyutup kendini kotu yonde telkin etmek kolay ama hayat cidden korkarak yasanamayacak kadar kisa benim icin.

Haliyle gidip donecek olsam bile deneyecegim ben sansimi. Ya cikarim ya batarim. Batarsam oturup bastan, daha iyi sekilde tekrar kurarim. No problem. =)

Sen simdi ogrenci olarak mı gidiyorsun yoksa sponsor oldular mı calısma vizesi icin falan?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben her sekilde bir sure dil okuluna gitmeye karar verdim. Zira Ingiliz aksanini anlamakta baya zorlaniyorum. Kesinlesmis bir sponsorluk yok ama "sponsorluk lazim" deyince geri cevirmeyip gorusmeyi surduren firmalar var. 1-2 ay daha surecektir sanirim onlarla gorusmeler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...