Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burnundan et aldırdım diye estetik olanlar

Chemical

Öne çıkan mesajlar

cambazct said:

bu subat tatilinde evime dondugumde olucam sanirim, sag burun deligi %80 tikali dedi doktor, olman gerekli olursan cok rahat edersin sadece 15 gun kotrol altinda olman gerek o kadar ondan sonra hayatin degisicek dedi acaba soyledigi kadar rahatlatiyomu insani...

kimse garanti veremez ama muhtemelen fayda görürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

aldırın acımayın

arkadaşlarınız varsa onlara da gaz verin aldırsınlar hatta

nöbetli çalışıyorum geceleri koğuş şeklinde yatıyoruz işyerinde nöbetleşe

ulan horlama değil o ya resmen kükrüyor bazıları

aldırın rahatlayın eşiniz dostunuz falan da rahatlasın hatta
Sosyal ağlarda paylaş

Tampon olayindan bu kadar korkmaniza gerek yok. 3 gun kaliyor zaten max. Sadece bez tampon kullanmayacaklarinin garantisini alin. Bez tampon sikintili. 5 metre sargi bezi sokmasinlar burnunuza.

Cidden hayatinizi cook degistiriyor. Uyku uyumuyormusum, oksijensiz yasiyormusum resmen. Ozellikle ameliyattan hemen sonralari direk fark ediyorsunuz. 3 gun rahatsizligi var, aci degil bakin rahatsizlik. 3 gun boyunca grip gibi burnunuz tikali iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

o tampon olayı boktan gerçekten, erken çıkarttırdım ben dayanamayıp, çok high tech tüplerimiz var silikon takıyoruz hiç zor olmuyor eskisi gibi değil dediler, ameliyattan çıktım bi baktım bildiğin akvaryum hortumu geçirmişler deliklere, ben bekliyorum böle dışarı bastıran içi bomboş tüpler falan takıcaklar rahat nefes alıcam

benim burnumun içi ameliyattan sonra şişti bi kaç hafta boyunca her hafta o tamponlardan sokup çıkardılar burnuma yok böyle bi acı sdf

ha bi de burnumun içindeki ödemi hiç uyuşturucu bişey falan sıkmadan bıçakla kesti kadın hardcore girdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...