Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] ACİL BUG EXPLOITLİCEK 2. KİŞİ

Cons

Öne çıkan mesajlar

Ya Cacık'lan hangi servera girsek 3 dakkaya kekolar damlıyor karşı takıma, 2 köşe kaynağı yaptırmadılar. 2 saat içinde server geze geze 15k puan anca yaptık, normal yolla da yapardık yani o kadarı pehhh

Hatta ilk serverda Admin varmış online, herif bizi önce öldürdü uyardı falan biz alın kaynağına devam edince şutladı:D
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

scar müyendisin en iyi dostu, bırak g36 falan https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag42gMGK9WrwdHRfa0JhdW9TR1E0bjBueWVSQjc0V0E&f=true&noheader=false&gid=0

abi rate of firelarida degerlendirmeyi unutma.

bide o listeyi 2 3 gun once bulmustum ben ama yenimi eskimi emin degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi rate of fire silahin mermiyi cikarma hizi degilmi ?
o listede uzak mesafede M240B nin dmgi cok daha iyi uzak mesafede. M60E4 dmg kisa mesafede ayni ama 500 rate of fire cok dusuk bir silah icin. kisa mesafede hic sansin yok 750 rof'li bir silaha karsi.
scar diyosunuz mesela hem az mermisi var hem rate of fire dusuk anca uzun mesafede is yapar o silah.

benim sahsi gorusum su oyunda 750 rate of fireli tum silahlar op.
hem kisa hem uzun akiyorlar

not: tabi bunlar sadece o liste dogruysa gecerli
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Odeon üstat bi de Müyendiz silahı önersene? Scar damageta iyi evet ama hem mermisi az hem de kısa mesafe silahı.

orta kisa mesafede g36c oyunun en iyi silahlarindan. ama ben rush yapmiyorum durarak oynuyorum diyosan co-optan cikan sg553 seni idare eder. scar kullanmak zor. medium long ise yarar ama yakin mesafede 10 karsilasmandan 8 inde yatarsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

orta kisa mesafede g36c oyunun en iyi silahlarindan. ama ben rush yapmiyorum durarak oynuyorum diyosan co-optan cikan sg553 seni idare eder. scar kullanmak zor. medium long ise yarar ama yakin mesafede 10 karsilasmandan 8 inde yatarsin.

ya Conquest seviyorum ben yani bayrak olayı ve harita olarakta geniş alan maplerini seçiyorum, mayıncı müyendiz olduğumdan.
Şu sg553 coop değilde normal oynarken kaç levelda açılır peki? Şu an A91 ile idare ediyorum mesela lvlim 16 henüz.

Bi de silaha takılacak aparatlar neler olmalı, lazer ve light takmıyorum yerim belli olur diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Assault
F2000 digerlerinden biraz ustun gibi ama aek, m416 veya m16 birbirlerine cok yakin silahlar hepsi is yapiyor dogru kombinasyonla. g3 icin kicimizi yirttik co-opta ama benim icin tam bir hayal kirikligi oldu.

Engineer
G36C medium-close
SG553 medium-long

Support
tam kararimi vermedim ama pecheneg disinda hepsi is yapiyor infra+grid+silencer kombinasyonuyla cogu silahtan ustunler lmg'lar
daha m60'im acilmadi o acilinca tam kararimi vercem :d

Recon
M98B cekic basli kopekbaligi gibi kodumu oturtuyor :d
M39 EMR da semi auto isteyenler icin en uygun silah.
betada catir catir adam aliyoduk red dot+grip+silencerla semilerle ama nerf gelmis hemen
3-4 mermi atacanda adama olecek. adam karsimda lmg ile rambo gibi strafe yaparak tariyor, ben stabil olarak vuruyorum adami ben yatiyorum 200 metre mesafeden. okadar nerflenmis yani semi-autolar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
We take cheating and exploiting very seriously in Battlefield 3 and want to make it clear that it will not be tolerated. This week, we’ve banned hundreds of offending accounts and have stats-wiped additional accounts for exploiting (such as boosting). We’ll continue to be monitoring and taking action against the minority that doesn’t respect the integrity of the game.

gg
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

said:
We take cheating and exploiting very seriously in Battlefield 3 and want to make it clear that it will not be tolerated. This week, we’ve banned hundreds of offending accounts and have stats-wiped additional accounts for exploiting (such as boosting). We’ll continue to be monitoring and taking action against the minority that doesn’t respect the integrity of the game.

gg

bi bok olmaz, cilgin accountlar var ortada. eger statlarim 0 lanirsa yine boostlarim kendimi gardas asdhahfd.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...