Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'nin Ilk ve Tek Worms Klanı TwT

ObRaYn

Öne çıkan mesajlar

said:
RamsesII, 05 Eylül 2004 11:39 tarihinde demiş ki:
Ah ulan zamanında Worms World Party i ne oynardım netten...
Coşardım valla.Shoppadan rahip tanımazdım

hadi ya ramses gelsene oyna bizimle biz her gece wn'deyiz, tanışalım klana girersin[signature][hline]No Comment...
Sosyal ağlarda paylaş

Kingpin demekki biz WWP den bahsediyoruz 1. si
eğer hala ısrarlıysan ben hala diyorum bırak 1 tane klanı türk yoktu düzenli oynayan.

ha şunu görüdm hadi millet ismimizin öününe xGeLx gelin abileer klan kurduk!!!! gelen gelsin hüüüooop.. ne üyeler belli ne amaç var ne Web var. ne ligleri var nede katılabildikleri lig, turnuva var.

Biz kendi içimizde lig ve Worms çapında lig düzenen yerlerde oynayabiliyoruz ve de del,i eğleniyoruz.

Sonuç itibarı ile ilk veya değil. Wormsta (2D) Proyuz çok iddialıyız. gelmek isteyen herkesi denemeyi görmeyi istiyoruz.[signature][hline]WWP Ayyaşı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 06 Eylül 2004 01:48 tarihinde demiş ki:
poff worms 3dyi hiç sevmem

armegeddonda rakip tanımam (eskiden tanımıyodum hakkaten ama paslandık)

belki orjinal box satın alırım armageddonun eğer armageddonda aktif olursanız katılmayı isterim.

açıkçası öyle bir niyetimiz var belki armageddon'a da geçebiliriz. Ama su an kesin deil...[signature][hline]No Comment...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ben bu sene öss'ye girdim ama sene içinde 3-4 defa oynadım belirteyim...
ama netten çektigin worms ile oynayabilecegini sanmiyorm crackli worms çalismiyor malesef nette..

ama worms cd'sinin image file'ini bulabilirsen başka...[signature][hline]No Comment...
Sosyal ağlarda paylaş

hocam W2 oynayamiyorum. W:A weya WWP de kapışırız.
Ayrıca ilgilenen arkadaşlara worms nasıl oynanır gösteririz.

leviemeximack WWP de görüşelim. oynamayı çok isterim. bende manyak rope atarim. Pro Roper da rakip tanımam sona way ben bilmiyodum, way demediydin, way basim agriyo olmasin ;)

Bu arada bu gün akşam 21:00 da #Anything Goes kanalındaydım gelmedin..:/ ama gelen türk arkadaşlarla oynadım :)

Teşekkür.[signature][hline]WWP Ayyaşı
Sosyal ağlarda paylaş

Yeniden selamlar...

Sitemiz ve forumumuzun yeni adreslerini veriyorum

sitemiz
http://www.twtclan.com.tr.tc
forumumuz ise
http://www.twtclan.forumu.com

hepinizi bekliyoruz

Bu arada ilk mesajımı da editlemek isterdim (ILK) yazısını kaldırmayı ama artık malesef mümkün deil... adminler ilgilenebilirse sevinirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...