Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iddaaturk.com teste basladı kayıt olun 1000$ hemen kazanın :)

coaxem

Öne çıkan mesajlar

Zaten kod gelistiriciligini ben yapmaktayım ?!

www.intelliscript.com adresindeki fantasy betting scp gelistirilmis halidir bu scp fikrini zaten Jason'a ben verdim beraber gelistirip satmaktayız zaten anlamadıgım bedava bir scp ile acmısım gibi davranmanız?[signature][hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin 1 tane reklam hakkı vardı.Bu 2 oldu heralde.[signature][hline]"http://www.paint.canavari.com" Anneni boya-babanı boya-arkadaşını boya kedini boya-köpeğini boya-kuşunu boya-balığını boya-mod'ları boya vs.

-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

Hediye sürprizde ne sürprizi. Yıl sonunda kalemtıraş, düdüklü tencere klipsi, yada 1 t-shirt e tav olmam ben. Nerden biliyim bunları vermiyceğinizi. :) Dersanedede yaparlardı zaten bilene sürpriz. Ne? olası en küçük çikolata. Hatta inadına hepsi sözleşmiş gibi hobby alırdı. Biri cocostar almıştıda orgazm olmuş gibi tatmin duygusu yaşamıştım.[signature][hline]No signature...
Sosyal ağlarda paylaş

giriş yaptıktan sonra bi linke girmek istediğimizde (kurallar vs.) username=sailor&password=*** yazıyor.. yani birisi ben giriş yaptıktan sonra bilgisayarımdan şifremi öğrenebilir. lütfen bu düzeltilsin. (** yazmıyor tabi ki, şifrem yazıyor)[signature][hline]Mancınık: Web | Download
Mail:[email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

Sailor sorunu arastırıyoruz bizim sunucumuzdan kaynaklanan bir sorundan dolayı sifre goruntuleniyor.Bunun uzerinde calısmaktayız.

Odul olarak digital fotograf makinesi veya cep telefonu verilecek sanırım.Su an icin kesin birsey yok.

Sunucudaki maclar icin mac baslama saatinden 5dk once sona erecek simdi sadece test oldugu icin hepsi kapalı yani 2-3 gun once kapanmıs degil

Saygılar[signature][hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Hala bu sorunla ugrasmaktayım.Sorunun kaynagı cookie dosyasının yanlıs olmasından kaynaklanmakta.Bunun çözümü veya yeni bir php sistemi üzerinde odaklandık.En yakın sürede site tamamlanmış olacaktır.

Bu arada forumlarımızda kazandıran kuponlarımız ve kazandıran tahminlerimizi koyduk
İddaaTürk Forumları
Bu sayfada kazandırdıgımız kuponlar
Bu sayfada bu haftaki tahminler yer alıyor[signature][hline]<<<>>>

[Bu mesaj coaxem tarafından 25 Eylül 2004 18:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
coaxem, 10 Eylül 2004 23:23 tarihinde demiş ki:
Sailor sorunu arastırıyoruz bizim sunucumuzdan kaynaklanan bir sorundan dolayı sifre goruntuleniyor.Bunun uzerinde calısmaktayız.

Odul olarak digital fotograf makinesi veya cep telefonu verilecek sanırım.Su an icin kesin birsey yok.

Sunucudaki maclar icin mac baslama saatinden 5dk once sona erecek simdi sadece test oldugu icin hepsi kapalı yani 2-3 gun once kapanmıs degil

Saygılar

form'un method kısmına post yerine get yazmış olabilir misiniz ?

(sık karşılaşılan ve büyük kod bloklarında zor farkedilen birşeydir. helede iki ayrı sayfada birbirini takip eden formlar kullanılıyorsa)[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kavel, 26 Eylül 2004 11:02 tarihinde demiş ki:

form'un method kısmına post yerine get yazmış olabilir misiniz ?

(sık karşılaşılan ve büyük kod bloklarında zor farkedilen birşeydir. helede iki ayrı sayfada birbirini takip eden formlar kullanılıyorsa)

Yok onunla ilgili değil o hata bir bölümde vardı düzeltildi.Perl'de genel olarak birçok yavaşlama ve db dosyalarının güvenliği gibi konularda hata vardı.İnşallah phpye geçiyoruz.[signature][hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 25 Eylül 2004 23:51 tarihinde demiş ki:
coaxem bi onerim war
simdi eger yeterli user databaseye ulasırsan(en az 500 kişi)
mac databasesi kur
nasıl dicen
yane sistem oynanan maclardan kontrol edip
300 kişi su dedi 100 kişi bu dedi desin
bende bolece norvec 3 ligindeki maclara iddaa oynarken yazı tura deil
bilen birilerinden yararlanıyım her gun sitene giriyim
hem sanal oynasınnar hemde istasistikten bakıp gercek yane

Evet sistem zaten o şekilde işleyecek yeni sistemimizde bu özelliklerin hepsi var :)[signature][hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 26 Eylül 2004 02:44 tarihinde demiş ki:
yanlız tahminlerden yarısından çoğu tutmamış. Bence biraz daha bilgi edinmen gerekli.

Evet olabilir :)Yaklaşık 2 senedir oynuyorum.Şimdiye kadar kazançlarım kayıplarımı kapadı ve arttı bile.

Ama her hafta %100 doğru tahmin yapsam forum değil holding açardım :)[signature][hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

Anladığım kadarı ile bu sitede sanal olarak iddaa oynayabilecek bunun yanında maç tahminlerinden yararlanarak gerçekden gidip iddaa da oynayabilecez :=P

Hmmm even walla norveç 3 ligi isveç 2 ligi maçları için yararlı bir uygulama ötesi kendisi :=)

Birde büyük takımların kırmızı kart görmüş o maçta oynamıyacak yada sakat olup o maçta oynayamayacak adamlarını yazabilseniz.

Bende gidip [sade örnektir ] Rooney nasıl olsa 3 tane atar diyip MU oynıcağıma Henryde 2 atar rooney yoksa diyip arsenala oynasam :=))[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 01 Ekim 2004 10:03 tarihinde demiş ki:
Anladığım kadarı ile bu sitede sanal olarak iddaa oynayabilecek bunun yanında maç tahminlerinden yararlanarak gerçekden gidip iddaa da oynayabilecez :=P

Hmmm even walla norveç 3 ligi isveç 2 ligi maçları için yararlı bir uygulama ötesi kendisi :=)

Birde büyük takımların kırmızı kart görmüş o maçta oynamıyacak yada sakat olup o maçta oynayamayacak adamlarını yazabilseniz.

Bende gidip [sade örnektir ] Rooney nasıl olsa 3 tane atar diyip MU oynıcağıma Henryde 2 atar rooney yoksa diyip arsenala oynasam :=))

Saol ilgin için.Sitemiz gelişmeye devam ediyor ilginiz ile.
Çok yakında sanal iddaa tahmin sistemi açılacaktır.Kullanıcılar sanal tahmin yapıp kazanmaya çalışacaklar :)Tabii kazanacakları vereceğimiz ödül olacak:)

Bizim Sitemizde kesinlikle kumar vs. yok sadece TAHMİN
[signature][hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...