Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fit 2 fat 2 fit

Iggy

Öne çıkan mesajlar

bu adam insanlara motivasyon olsun diye ve obeziteye dikkat çekmek için 24 hafta boyunca 30 kilo aldı. bu arada hiç spor yapmadı. her hafta bloglarda paylaştı herşeyi resimleri vs.

şimdide tekrar kilo verip eski haline gelecek.
bazı arkadaşlara motivasyon olması açısından burada dursun belki ilgilenen olur.

önceki hali hafta 1

şuanki hali hafta 24

ilgilenen için tık: fit2fat2fit.com

Sosyal ağlarda paylaş

yapacağı workout ve diyet az çok belli abi zaten.
çok rahat ulaşıyo insanlar artık bu durumda neler yapması gerektiğine. nasıl bi workout yapmaları gerektiğine yada nasıl bir beslenme programı kullanmaları gerektiğine.

bence asıl amacınada ulaştı. motivasyon açısından yaptığı çok güzel bence adamın. buna bakıp ulan adam 6 ayda 30 kiloyu aldı o güzelim vucut gitti. ama geri vericek şimdi işte. isteyince oluyo diyebilirler vs. çok kilo almış olmak, obez olmak insanların bahanesi olmasın sağlıklı bi hayattan kaçmak için. herkes başarabilir bunu çok rahat sadece gerçekten inanmaları lazım buna.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk vucudu steroidsiz yapmissa gelsin beni...

maalesef yavastan o tur vucutlarin hapsiz ignesiz olamayacagi yonunde bir kanim olusmaya basladi, cevremde kimin vucudu muhtesemse ardindan bir siringa cikiyor illet oldum.

yapilmaz demiyorum ama ciddi anlamda hayatinin gymde geciyor ve belkide antronor falan olman gerekiyor. oyle hafta 3-4 gidisle dietle nah olur o vucut.

nefismis bu arada ilk foto.
Sosyal ağlarda paylaş

ha birde daha korkuncu su ilk foto ile diger foto arasinda 6 ay var ve biz o ilk vucudu yapana kadar en az 4-5 sene harcamamiz lazim, sicarlar o ise, didin sonra bir hasta ol ne bilim bok gibi ye bumudur yani :( 6 ay icinde ficiya don :)

ha simdi bu arkadasin o halden ilk halinde gelmesi benim ayni durumdan o hale gelmem ile daglar kadar fark gosterir, herifin kas ortusu olusmus zaten bizde oda yok :(

zayiflama icin etkili olabilir ama yemez yani o arkadas gibi calistik ilk foto gibi olduk.

helal olsun ama herife super bir sey yapacak olay bittiginde.
Sosyal ağlarda paylaş

olm zaten adam fitness trainermis hayati boyunca tamam o vakit, yapmistir yani. ki yapmis fotoda gorunuyor.

hadin bakalim alalim kilolari abiyle verelim geri :P

ben uygularim eger acik acik yazarsa herseyi, ha o kadar vermemede gerek yok hani. zaten superim muhteseme az kaldiydi bununla cozerim :P

valla o vucut fazla degil ben alabilirim hic sikilmadan. 93 kg adam 188 cm boy benimle ayni. yani boy olarak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yazık günah ya.

Yalnız adamın kas altyapısı zaten aslan gibi. Kas kaybetmiştir belki ama sonuçta o yağlar vanishlediği zaman biraz küçülse de mevcut kaslar yine hayvan gibi çıkacak ortaya.

Hayatı boyunca spor yapmamış göt göbek biriyle adamın şu andaki hali bayağı farklı bence
Sosyal ağlarda paylaş

abi byaa bi açıklaması varda kısa olarak:

"Bir kaç yıl boyunca ağırlık kaldırmayla uğraşmış herkes "kas hafızası" terimine aşinadır. Kas hafızası; ağırlık çalışan bir kimsenin çalışmaya belli bir süre ara verdikten sonra tekrar başladığında ilk sefere oranla daha hızlı yol alması hakkında kullanılan terimdir.Oldukça fazla miktarda atropi (kas küçülmesi) gerçekleşmişse bile kaslar hipertropiye uğramış eski haline normalden çok daha hızlı biçimde ulaşır"

çok geniş bi konu aslında kas hafızası. çoğu şeyde geçerli günlük hayatta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...