Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Live for Speed

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Çok şirin, küçük bir yarış simi LFS ama küçük dediğime bakmayın grafikleri güzel sayılır ve gerçekçilik had safhada. www.liveforspeed.net'ten indirebilirsiniz oyunu, hatta belki Paticik bir server açar da kapışırız :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

geç keşfedilen bi oyun.çıkalı 1 sene oluyor oyun.tabi ilk çıktığında da demoydu ve halada demo bi türlü full olmadı oyun şuanda avaturk teki full gibi gözüksede bence değil.ilk versiyonunda sadece 3 araba vardı şimdikinde 8 araba var.ve bazı arabalar için cdkey benzeri bişey istiyodu tam hatırlamıyorum.ii oldu birilerinin bulupta güzel şartlarla server ını açması.belirtmek isterimki türkiyedeki ilk online lfs server ını nos clan olarak biz açtık.tabi yetersiz ve eğlence amaçlı olan kaynaklardan dolayı kapattık.tebrik ediyorum serverı açanları ve sürekli her akşam oynuyorum işallah bi akşamda sizlerle kapışırız.[signature][hline]Kolayoyun Online Gaming NetworkCSAdmin.org Online Gaming
Olorin UO Shard NOS Clan CS Server
[NOS]RedHotRyder
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...