Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

az bekleyin okey gelecek.

Seele

Öne çıkan mesajlar

Yer neresi bilmiyorum da Kadikoy Nufus Mudurlugu'ne benziyor fazlasiyla.

Eger oyleyse o adamin ekrani kabak gibi gorunuyor sefin masasindan. Boyle sikca yasanan "EVET SISTEM GITTI GELENE KADAR BEKLIYORUZ" durumlarindna birinde mi oynuyor acep diye dusunmedim degil.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Yer neresi bilmiyorum da Kadikoy Nufus Mudurlugu'ne benziyor fazlasiyla.

Eger oyleyse o adamin ekrani kabak gibi gorunuyor sefin masasindan. Boyle sikca yasanan "EVET SISTEM GITTI GELENE KADAR BEKLIYORUZ" durumlarindna birinde mi oynuyor acep diye dusunmedim degil.

tokat ziraat bankası
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

di said:

Ben bunu hiç düşünmemiştim, belki de böyle bir şey var ve adamı boşu boşuna linç ediyoruz ya.

Sistem gittiyse müşteriler neden ayakta bekliyor
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

"roket adam" said:

di said:

Ben bunu hiç düşünmemiştim, belki de böyle bir şey var ve adamı boşu boşuna linç ediyoruz ya.

Adamlar 9 da açılan bankanın önünde 8 de sıra oluyor. Sistem yokken neden ayakta bekliyor diyorsunuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

saturn said:

"roket adam" said:

di said:

Adamlar 9 da açılan bankanın önünde 8 de sıra oluyor. Sistem yokken neden ayakta bekliyor diyorsunuz :)

Bankalarda numara sistemi var sistem gitti ben numara yakacağım diyebilirdi. buradaki olayı çarpıtmayın.

Bir benzerini ben özel bir dershane de görmüştüm arkada bekliyorum ve öğrencinin netlerini öğrenmek isteyen veliye görevli bilgisayardan msn ye ait birşey baktı ve daha sonra puanlar sayfasına gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

Bankalarda numara sistemi var sistem gitti ben numara yakacağım diyebilirdi. buradaki olayı çarpıtmayın.

Bir benzerini ben özel bir dershane de görmüştüm arkada bekliyorum ve öğrencinin netlerini öğrenmek isteyen veliye görevli bilgisayardan msn ye ait birşey baktı ve daha sonra puanlar sayfasına gitti.

Biz lisedeyken dersin ortasından msn öpücük sesi yankılanmıştı bütün dersanede, o geldi şimdi aklıma :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...