Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nilay Dorsa ile bir internet cafe

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

napae said:

7-8 sene öncesini hatırlıyorum da gerçekten iğrençti internet cafeler. Hep leşti yani bence.

İnternet cafelerde takıldığıma ben de inanamıyorum o yaşlarda eed.

sana les olanlari denk gelmis

ortaokuldan liseye dek daimi gittigim iki yer vardi gayet kendi halinde oyun oynardi herkes hani les muhabbet donecek olsa cafenin sahibine bakar susturmasi
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:

napae said:

7-8 sene öncesini hatırlıyorum da gerçekten iğrençti internet cafeler. Hep leşti yani bence.

ortaokuldan liseye dek daimi gittigim iki yer vardi gayet kendi halinde oyun oynardi herkes hani les muhabbet donecek olsa cafenin sahibine bakar susturmasi

bunun orta okuldan liseye kadar olan fotolarını görsen ama sen.

kısa saçlı, sinirli tavırlı. arkadaşları bile CAFER diyordu buna CAFER! cafer hetşat koydu, cafer rehineleri koru, cafer fulaşbenk at.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
haha eğlenceli olmuş. son elemana yazık ya cocuk resmen eridi. bir kere öpseydi çocuğu herhalde düşüp bayılırdı.

bu arada son derece normal. içerisi tıka basa erkek dolu. sokakta dahi memeleri gösteren hatun görmezlerken yanlarına biri böyle gelip de ilgi manyağı modunda konuşunca herhalde sapıtıcaklar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Lyvanna_Dolores said:

napae said:

bunun orta okuldan liseye kadar olan fotolarını görsen ama sen.

kısa saçlı, sinirli tavırlı. arkadaşları bile CAFER diyordu buna CAFER! cafer hetşat koydu, cafer rehineleri koru, cafer fulaşbenk at.

Mahmut daha bi yakisiyodu sanki bana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...