Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erdoğan Arıca İstifa Etti

SwZ

Öne çıkan mesajlar

Gençlerbirliği Teknik Direktör Erdoğan Arıca, göreve devam etmek konusunda ısrarcılığın yanlış olacağını düşündüğünü ifade ederek, “Seyircinin tepkisi çok doğaldı. Bunu da gördükten sonra devam etmenin doğru olmayacağına karar verdik” dedi.
Seyircinin alınacak ilk başarısızlıkta bu tepkisini yine devam ettireceğini kaydeden Arıca, “Bir kez seyircinin içine böyle bir kurt düştü. Bundan sonra yine bu tür tablolarla karşı karşıya kalabiliriz. O nedenle istifa etmenin doğru olacağını düşündüm” diye konuştu.
Öte yandan, Gençlerbirliği’ni, ligde hafta sonu deplasmanda Konyaspor ile yapacağı karşılaşmaya PAF takımı antrenörü Metin Diyadin’in hazırlayacağı belirtildi

Kaynak[signature][hline]Kız Duası
Bismillahi Rahmani Rahim Allahım Elhamın Dürüsü İle Kızların Sürüsü İle Her Gün Birisi İle Gezmeyi Nasip Eyle Yarabbim
AMİN
Sosyal ağlarda paylaş

dün maçın sonlarına doğru zaten taraftar bağırıyodu yönetim istifa diye
adam duymuş galiba sesleri[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de oyuncu kalmadı ki... Eskiden mesela küçük takımlarda da göze batan adamlar olurdu hep. Mesela bi Serkan Aykut vardı (hala var ama yaşlandı gitti artık), bi Necati olurdu, bi Servet olurdu falan ama artık onların hepsini büyük takımlar aldı. Yenilerinin yetişmesi de 1-2 sene sürer heralde..[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...