Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 12

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Nomak said:

Yuh oyun süper, bir kaç sorum var.

Bu pro yu ekledim takıma sadece o oyuncu ile ile mi tamamlaya biliyorum achi leri yoksa takımdan karakter ile yapınca oluyor mu.

Dribling falan yapmak zor gibime geldi 0 pro karakteri ile.

Birde sanırsam controller almak şart gibi :)

gamepadsiz oynamak bu oyundan %30 falan keyif almaktır ,%20 falanda oyuna hakim olmaktır bence =) oyunda pace çok önemli çünkü.
virtual pro karakterinle yaptığın hareketler geçerli sadece onunla açabiliyorsun achievementları.eğer çok zorlanıyorsan settingste bir sekmede user's bişi bişi var şimdi , ordan 50 olan özellikleri arttırıp karakteri çok hızlı geliştirebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

bulabilirseniz genwanın dediği pcde bu tür konsolluk oyunlar için en en iyi alternatif.

ben 100 liraya logitech f710 mu ne ondan aldım, (tuşlar da xbox gibi isimlendirilmiş, games for windows hedesi sanırım) kablosuz olan. aletin kronik bağlantı kopma sorunu var, başkalrında da olan. tavsiye etmem. kafasına göre saatte 1-2 kere anlık olarak kopuyor, yarıştan düşmenize defanstan kopmanıza falan sebep oluyor. almayın.

ama ne alırsanız alın direk xbox uyumlu olsun. tuşları bile öyle olsun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

bende f710 var sorunsuz çakıyorum gençlere

1-kronik 1-2 saniye kopuş yok mu (usb çıktı sesi olmasa da alet gidip geliyor bi, ışığı yanıyor bi an)
2-sorun yoksa masaüstüne mi bağlıyorsun / laptopa mı?
3-masaüstüyse kol ile receiver arasında mesafe nedir?
4-masaüstüyse kasanın arkasında mı önünde mi takılı resiyvır?

üşenmezsen cevapla sorular tırôl değil
Sosyal ağlarda paylaş

1-kronik 1-2 saniye kopuş yok mu (usb çıktı sesi olmasa da alet gidip geliyor bi, ışığı yanıyor bi an)

laptopa bağlıyorum,masayla benim aramda laptopa yazacak kadar uzak. reciever laptopun çevresinde random bir yerde duruyor hiç bir problem yaşamadım.
kopuş falan sadece ilk taktığında bazen oluyor belli usbde görmüyor ötekine takıyorum sorun çözülüyor.

edit:100 liraya mı aldın abow. ben 2 ay önce 80'e aldım la =(
Sosyal ağlarda paylaş

yok bunda alet kopmuyor. receiver ile kol arası bi mallama oluyor anlık. "o son pası kaçırmayacaktık" dedirtecek kadar. saç baş yoldurtan cinsten

http://forums.logitech.com/t5/PC-Gaming/Wireless-Gamepad-F710-losing-connection/td-p/511610

aynı sorunu yaşayanlar. bazı üretim partilerindeki alıcılar mı hatalı nedir artık.

laptop olmasını şeyden sordum. kimi masaüstü PSU'lar hayvan gibi RF yaydığından aletin emişini düşürüyormuş, hele arkadaki psu yakınında bi girişe takınca.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Cons said:

yok
laptop
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
goldbären said:

Cons said:

oluyor
masaüstü
1 metre
kasanın arkadasında
Sosyal ağlarda paylaş

o logitech konusunda olayı azaltan şeyler

1-olay başladığında pili tak çıkar yapmak

2-minik alıcıyı kasanın önüne takmak (psu elektromanyetik alanı interference yapıyor)

3-verilen usb uzatma kablosuyla kasadan komple ayırıp uzatmak, kola daha yakın hale getirmek.

4-pili tazelemek. bitmemiş olsa bile tam dolu pillerle daha rahat yayın yapıyor efsanesi var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...