Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erasmus Ticaret Ltd. Şti.

reyou

Öne çıkan mesajlar

ole bi izlenim cizmişler ki bi tuyrjk erkekleri abaza sanki
gitmesek gormesek yicez
ulan clubda iki kızı etkilicem diye hoparlor ustune cıkıp gomlegini cıkartan italyan vardı bizde
adam bochumda butun barların masasına cıktı
fransız vardı butun turk kızlarına yazan anlatamadık olm bak biz 25 senede urastık sen 6 ay da anca elini tutarsın diyeişy

turklerin tek eksikliği salak olmaları
italyan hıyarı ben italyanım diyen o korkunc aksanını bile artı olarak kullanıyo
bizim oglanlar 5 li 10 lu gezip kızlara bakıyolar abi hangisiyle konussak diye
ole bi sartlanmısız ki haremlik selamlık anlayısına adam avrupada bile adam adadam geziyo
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

hoccemama said:

bir öğrenci niye Türkiye'ye gelir anlam veremiyorum..

İşte yurtdışını seks, içki, rocknroll'dan ibaret sayan, her yeri Viyana sanan bir vatan evladımız.

Kardeşim millet köylerde yaşıyor, pazar günü markete gidip ekmek alabilmek için amerika'ya taşınan insanlar tanıyorum, istanbul'daki bazı partileri avrupa'nın yarısı hayal edemez niye gelmesinler yaane.

sdfgdsd turist olarak gelsin 15 gün kalsın çok daha mantıklı. Bir kere eğitimi kafadan unutsun. Avrupadaki partilerin yarısını Türkiye'dekiler hayal edemez. Hem Türkiye'de hem avrupa'da yaşayamış biri olarak böyle düşünüyorum. 1 yıl 6 aylık gelmeye değmez. çilesi derdi daha çok...
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen bizim okulda exchange kızlar konuşuyorlardı;
A- C naapıyor?
B- Evde sevişiyor.
A- Yine mi?
B- Aynen, 2 taneyi birden idare ediyor.
A- Manyak bu, nasıl seviyor Türk erkeklerini? Ben hiç sevemiyorum, özellikle bu okuldakiler çok itici, züppe. (Burası doğru katılıyorum valla kıza)(Gerçi kızlar erkeklerden beter bizim okulda, neyse).
B- Bence çok tatlılar. Çok yardımseverler ve sıcakkanlılar. Ben bir sorunla daha karşılaşmadım. Dün akşam partide de fena dağıttım.
Diye gidiyor. Valentina tam kamileymiş ne diyim, bizim okuldakiler fena verişkenler, sapıtıklar baya.
Sosyal ağlarda paylaş

4tane erasmuslu ev arkadasım oldu şimdiye kadar, bi ben kazıklayamadım soyle.
Ama eskişehirdekiler baya uyanık oyle pahalıya verirsen 1 hafta kalıp ucuzunu bulunca kaçıyorlar. ben kirası 500tl olan evde yanıma 1 kişi alıp tum masraflar ve kira için 350tl gibi bişey alıyordum, tum masrafları 2ye bolsem en az 450falan cıkar
Sosyal ağlarda paylaş

fixmen said:

A- C naapıyor?
B- Evde sevişiyor.
A- Yine mi?
A- Manyak bu, nasıl seviyor Türk erkeklerini? Ben hiç sevemiyorum, özellikle bu okuldakiler çok itici, züppe. (Burası doğru katılıyorum valla kıza)(Gerçi kızlar erkeklerden beter bizim okulda, neyse).
B- Bence çok tatlılar. Çok yardımseverler ve sıcakkanlılar. Ben bir sorunla daha karşılaşmadım. Dün akşam partide de fena dağıttım.
Diye gidiyor. Valentina tam kamileymiş ne diyim, bizim okuldakiler fena verişkenler, sapıtıklar baya.

LAN BİZİM OKULA BİZİM BÖLÜME ZENCİ GELİYO ERASMUSLA OF!

Nickson diye zencimiz var
salamıneleyküm ehehehe diye geziyo
of yarabbim sinirim bozuldu şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

fixmen said:

A- C naapıyor?
B- Evde sevişiyor.
A- Yine mi?

LAN BİZİM OKULA BİZİM BÖLÜME ZENCİ GELİYO ERASMUSLA OF!

Nickson diye zencimiz var
salamıneleyküm ehehehe diye geziyo
of yarabbim sinirim bozuldu şimdi.

Bi sınıfımda var zencü exchange, kızın teki bişi soruyordu, eleman Türkçe cevap verdi kız kilit. Bir daha bişi soramadı ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...