Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul kiralık daire yardımı

senko

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar salı günü gelecem istanbula ev bakmaa
şimdi sizden istediğim bana fikir vermeniz biraz
aradığım koşullar şunlar

ümraniye'ye servisle araçla vs max 1saat uzaklıkta bir yerde olsun istiyorum.

2+1 tutcaz, kirası max 1.5k olsun ama mümkünse 1k civarlarında dolaşsın.

şimdi şu ataşehir dışında nerelerden bakabilrim kiralık? kimse sorduysam abi ataşehir dediler ama tek alternatifim o mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Doğu Ataşehir'de Barajyolu'nun kuzeyinde mahalle içinde güzel apartmanlar var. Yeni bir sürü apartman var ve hala yapılanlar var. Sıfır daire bulabilirsin oradan güzel fiyata.

Ben Şubatta yerleştim oraya bir yere, ben apartmana ilk yerleşenlerdenim, 2 daire falan doluydu. Şimdi 1 daire boş kaldı, gerisi doldu. 2+1, 85metrekare, 850tl (+100 aidat). Güvenlik, kapıcı, girişte bahçe duvarı ile bina arasında yeşillik (çim-ağaç vs.), gayet şık bi bina.

Öyle bir şey bulursan işini görür gayet.

Ama 1,5k'ya kadar çıkarım diyorsan E5 ile tren yolu arasına bakabilirsin. Biraz daha eski evler ama memnun kalırsın Ataşehir istemiyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

servis olur illa.
ya merkez diye bi takıntım yok benim, hatta bana merkezden uzak olsa daha güzel olur, site kafası fln daha hoşuma gider.

bide istemediğim şeylerden biri evin eski olmaması, mümkünse yeni olsun mutfagı banyosu güzel olsun herşeyden önce. milliyet emlaktan ara ara bakıyorum mesela kadıköy merkezde evler var fiyatları fena değil ama banyo ölmüş, mutfak desen keza öyle.

fiyat olarakda max 1.5k diye belirleedim kafamda hani çok çok über olur anca öyle 1.5 veririm, onun dışında 1 civarlarında dolaşsın...
Sosyal ağlarda paylaş

hacı 1.5k faan 3+1 evler için. Yeni mezun deil msn olm sen :) evliysen bilemem de gerek yok o kadar ya.

Bak bi pro tip vereyim, istanbulda şehre ne kadar yakınsan hayatın o kadar güzel olur. Servis var elinin altında yaz kış, ulaşım derdin yok ümraniyeye. Max 1 saat falan erken kalkarsın o kadar da olur. Eski bi ev bulup tuvaletini yaptırabilirsin mesela kış gelmeden.

Ya yeni evlerde kadıköyde geçen sene 700 civarıydı, acıbademe falan bakarsın ( hem işe yakın ).

Ha bana sorarsan, ben kartala beşiktaştan gidiodum.
evim eski hatta gece konduydu.
850 kira veriodum 1+1 e
ama nalet ev üsküdarı,boğazı görüyor ve gitmek istediğim her yere yürüyerek gidiyordum.
Dünyanın en mutlu herifiydim yani ( ki servis 1 saat fln önce alıodu sadece ).

Üsküdarı deneyebilirsin, orda evler nispeten daha ucuzdur. Beşiktaşa da 7 dakika uzaklıkta.

Hatta marjinal bişi yap, git kavacıktan falan ev tut ucuza, artan parayla araba al. Hem yatırım olur, hem aynı kafaya gelir. ( modada ki evlere falan da bak,ulaşım olmadıgı için ucuz oluo oralar. ).
Sosyal ağlarda paylaş

ne artan parası abi :)
daha biton mobilya beyaz eşya alıncak...

evli fln değilim yaf yeni mezunum bide eeth

üsküdara'da bakayım yarın...

bi arkla konuştum da o da abi 1e fln çok rahat havuzlu saunalı yer bulursun dedi ataşehirde, öyle bişi bulursam balıklama atlarım zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

ataşehirde 1+1 800 liraya ev tuttu bi yakınım. Bide ben orda kaldım 1 ay, hacı araban yoksa orası zulüm. Dünyanın en sıkıcı yeri falan. 2 vesait heryere böle boktan berbat bi yer. Ama site ve lüks olması tercih sebebi oluyor

bak sana çizdim,
http://i.minus.com/i9m3OvjTMH06e.jpg

bu alanda oturursan, happy bit sin. Oturmazsan ve araban yoksa "istanbul çok rereöereö" cilerden olursun ızdırap olur hayatın.
Sosyal ağlarda paylaş

Atasehir'e bulasma bence hic.

Gel bi gez bizim oralari, bi de Atasehir tarafina git gez, ne demek istedigimi anlicaksin cok rahat.

Ben yesillik icindeyim, super sessiz sakin bir yerdeyim ve minibus yoluna 5 dk yurume mesafesindeyim. Sair Arsi 1-1,5 dk falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence modada bi ev tut 500 lere falan, 1+1. Bahariyeden kaldırdığını daha ayılmadan götürürsün eve arabam var alkol alamam derdi yok mis gibi işte. Tek eksisi servis seni k.köyden alıcak bi 10 dakka falan yürümen gerekicek, kışın küfredebilirsin bana :P.

Moda guzel ama cok nezih tramvayda ınsanlar selam falan verıolar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...