Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet tarife değişikliği Güncel

saturn

Öne çıkan mesajlar

Trans said:

abi şimdi anlamadım ben bu uyduneti
5mbite kadar 69 lira diyo,ama adil kullanım muhabbeti yok.
aslında neredeyse tüm tarifelerde aynı muhabbet var,bilmem kaça kadar diye.düz 5 mbit bağlantı yokmu.bir de sadece 1-3-5-10 mu var?bunların ortaları yokmu

şuna bak bence sen uydunet düşünüyorsan

http://www.kablonet.com.tr/kampanya-45-5-Mbps-Sinirsiz-Ilk-5-Ay-39-TL.html
Sosyal ağlarda paylaş

Trans said:

abi şimdi anlamadım ben bu uyduneti
5mbite kadar 69 lira diyo,ama adil kullanım muhabbeti yok.
aslında neredeyse tüm tarifelerde aynı muhabbet var,bilmem kaça kadar diye.düz 5 mbit bağlantı yokmu.bir de sadece 1-3-5-10 mu var?bunların ortaları yokmu

uydunet e kadar diyor nolur nolmaz diye ama tam hız veriyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

yalın internet dediğin nedir? ona ekstra para ödeniyordu eskiden.

uydunetin kablotv beleş kampanyasında modem hediye etmiyorlar bu arada. modem beleş kampanyasında da tv olayı beleşe gelmiyor.

ayrıca bi de ttnetin tivibu servisi var tv için, ucuz baya yada beleş. detayını bilmiyorum ama.

kablonetin de 10000 dakika voip hizmeti varmış beleş asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte en son geçen sene mi daha öncemi neydi,başvuruyodun kullanmıyorum falan filan diyip,ufak çaplı davalar açıldı çünkü.

sonra akıbeti ne oldu hiç bilmiyorum.ben mesela ev telefonunu hiç kullanmıyorum,kullanmadığım içinde fatura ödeme sorunum oluyo,gidip yıllık yatırıyorum resmen,çünkü 15-18 arasına kadar telefon kesimi olmuyor :D internetimi etkilemediği içinde biriktirip öyle yatırıyodum. ama kullanamadığım bi alet için o kadar para vermek çok saçma,ayda 15 lira havaya vermek ne demek.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben şuanda 1mbit sınırsız eski tarife kullanıyorum.49 lira ödüyoruz ayda.100-120 kb/s ile indirebiliyorum.ama daha fazlasını istiyorum doğal olarak.16mbit sınırsız 59 lira.sanırım adil kullanım saçmalığı var ama kullananlar öyle bişey olmadığını söyledi bana.50gb falan galiba adil kullanımı.50 gb'ın yetmesine imkan yok,100-120 gb falan anca yetebilir.

ne yapmalıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

Lol trans. ahahaha ne sözleşmesi. 16mbit sözleşmesiz 59tl/ay ödüyorum.

49 liraya 1mbit kullanmak çok gereksiz bu devirde. 3 ayda 1 terabyte indirdim. Ona rağmen adil kullanım zımbırtısına geçmedi. 1 terabyte... ahahahaha Siz hala 1mbit mi kullanıyorsunuz?

Ahan da bu kanıtı...
Temmuz da sadece ayın 9una kadarmış. Harbi sömürmüşüm internet... :D

Sosyal ağlarda paylaş

turkcell superonline fiber internet kullanan var mı?
10mpbs limitsiz 49 TL'ymiş
adil kullanım hedehödösü var ama bunda
acaba telekomdaki gibi işlemeyen bir şey mi yoksa sınırı geçince çat diye kısıyorlar mı interneti?
bana uygun gözküktü bu 10m/49TL

telekom'da da 8'e kadar 55 TL, 16'ya kadar 60 TL o neden öyle anlamadı ben

[hr]
denemesi bedava diye kampanya varmış
ilk 1 ay 50mpbs :P
sonra kafana göre hiç para ödemeden vazgeçebiliyormuşsun ya da 2 yıl taahüte bağlıyor normal fiyatından...

1 ay denerim ben bunu heralde =p iyimiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...