Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allah belani versin hepsiburada

di

Öne çıkan mesajlar

Rerore said:

aras kargodan aradılar köye götürmüyoruz dediler ilginç
adresi yazarken kısıtlama getirmiyorladı

Ben geçen sene kasabada yaşıyordum, il merkezine uzaktı. Yurtiçi kargoyla istiyordum aldıklarımı. Onlar da getirmek istemiyorlardı, genellikle ilçe merkezine bırakıyorlardı. Ben de şikayet ediyordum sürekli. Şikayetten sonra getirmişlerdi. Fakat, paket küçükse mırın kırın ediyorlardı yine...
Sosyal ağlarda paylaş

yuh... bizde toprak yol yoktu ama 20 tl ye gidiyorduk ilçeye (15 km falandı galiba) ama yurtiçi kargo getiriyor genellikle. zaten köye sadece cuma günleri geliyorlardı. o zamana kadar da bir kaç kişinin kargosu birikmişse ya da büyük bir paketse kesin getiriyorlardı. küçük paketlerde de arıyorlardı kime bırakalım diyorlardı. ben kimseye bırakmayın dediğim için tartışıyorduk hep.

ptt kargo kesin getiriyor da, hepsiburadanın anlaşması yok maalesef. hatta öyle bir talepte bulunmuştum hepsiburadaya olmaz diye cevap gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ürün sağlamsa ve doğru gönderilmişse hiç bir sorun yok. Ben böyle sorun yaşayınca çevremdeki olayları görmeye başladım. sanırım. 8 inci ayın 15 indeki iade için yolladığım, hediye telefon halen işlem sürecinde ... (ki bu süreç içerisinde bir kaç sefer bana sıfır bozuk telefonu vermeye çalıştılar, 1 kezde kargo ile geri yolladılar).

Komşuda 33 numara ayakkabı alıyor, 31 numara yolluyorlar. Numarasına bakmadan, ayağına giymeyi denedi diye 2 inci el muamelesi yapmaya çalışmış müşteri hizmetleri. Oda iade ile boğuşacak şimdi.

dediğim gibi. Bozuk yada yanlış ürün yollamazlarsa, hepsi buradadan iyisi yok. Ama şansa böyle bir şeye denk gelirseniz, kesinlikle hizmet beklemeyin.
aynı gün gelen bozuk telefonu yolladıktan sorna 1 ay ellerinde bekletip "ürünün iade süreci dolmuştur" diyebiliyolar. :P
hizmet diye birşey yok, sadece ürün satışı yapıp yolluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

şunu okuyun kafi. Aradan satır vs. çıkartmadım. Mesajıma gelen cevaba dikkat edin.

benim sorum :
03.10.2011 14:20:37 iade işlemim yapılmıyor, 2.5 ayı geçti.-29242131

iade için yeniden yolladığım ürün : 15.09.2011-->Ürün Elimize Ulaştı yazıyor. Hiç bir işlem yapılmamış o günden bu güne kadar. Ayrıca o ürünü ben, o tarihten tam 1 ay önce iade için yollamıştım (ürün geldiği gün) Fakat işlemim yapılmayıp bana 1 ay kadar sonra geri yollanmıştı. Bana yeniden iade başvurusu yapmam söylendi ve yapıp yeniden yollamıştım. Kısaca : 15.08.2011 tarihinden itibaren iade işlemimin sonuçlanmasını bekliyorum. 78 gündür...

gelen cevap:
Bize iletmiş olduğunuz sorunuza net bir cevap alamadığınızı, sorunun devam ettiğini düşünüyorsanız "Konuyla ilgili yeni soru sor" düğmesine tıklayarak yeni bir soru sorabilirsiniz.

anlamayanlar için

sorduğum soruya, cevap verilmişte altına not düşülmüş gibi. Cevap vermeden konumu kapatıyorlar =)

Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

oy oyyy vatandan mı alsam acaba tlefonu

elektronik cihazda ben TR sitelerin güvenmiyorum. Vatanın mağazasına bile güvenmiyorum, malum ekonomi ortada. herkes çakallık peşinde. alırken gözlerin değil 4 5 açılması lazım bişeyi kaçırmamak için. vatanda mesela daha önceden açılıp tekrar rafa konmuş kutuyu verdiklerini çok gördüm.

gold desen adamlar çaktırmadan grey market yapıyo söylentileri var, ki yapıyolarsa şaşırmam. garanti bela oluyo... moktan yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...