Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

su an turkiyedeki en iyi smartphone?

senko

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bu arada Xperia Arc'a Android 4 Ice Cream Sandwich de geliyormuş. Güzel oldu bu, elime geçer geçme eski telefon şekline girecek diye endişeleniyordum.

Bir de bu dual-core olayı gerçekten gerekli mi telefonda? Ne işe yarayabilirki yani oyun oynamıyorsan? Telefonda kullandığım ve kullanabileceğim tüm programları düşünüyorum ama o kadar güçlü işlemciye neden gerek duyulacağını kavrayamıyorum oyun dışında.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

HTC desire z hakkında düşünceleirniz nedir

ağustosta alelacele aldım ben, gayet iyi bir telefon fiyatına göre.

rootlamak biraz uğraştırıyor sadece özellikle orjinal romu update edildikten sonra.

altında kızaklı klavyesi başlarda çok rahatsız ediyor fakat son zamanlarda baya bir kullanıyorum.

tabi klavye olunca doğal olarak biraz ağır telefon.

ama verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

özellikle cyanogenden sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

vodafone 3g hizini nasil tatminkar buluyorsunuz anlamiyorum.

cevremdekiler biseyler acmaya calisirken kanser olup abi wifi tether acsana kafayi yiyoruz diye yalvariyorlar.

Benim turkcell den tether ile paylastirdigim 3g bile onlarin kendi basina cebellesmesinden daha hizli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Vodafone 3G kullanan yok ki pek, 3G istiyorsan Turkcell. Cepnet ayda 100 MB veriyor 3G zaten, o da hemen bitiyor. Ama 2G süper. Bak şimdi speedtest yaptım Cepnet'in aylık sınırsızi limitsiz 2G'siyle 106 kbps çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Etrafimda vodafone 3g kullanan 2 kisi var, hardware leri gereginden fazla yeterli, ben tcell 3g kullaniyorum, ayni yerde yaptigimiz testler hic de oyle ic acici degil.

speedtest ve ping verilerini gectim, gunluk kullanim olarak dusunursek website erisim hizlari cok kotu. hep bi server problemi varmis gibi dusundurtuyor.

edge hizinda ise bisey yapabilecegimi zannetmiyorum ona yorum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
gayet memnunum abi
alistiktan sonra hic dusunmedim degistirmeyi zaten. her sekliyle yetiyor, ekranin buyuk olmasi hem not alirken cok buyuk rahatlik, el yazisi cok rahat yaziliyor, hem de internette dolasirken bi is yaparken rahatlik.

pili de gayet iyi gidiyor diger telefonlara gore, sadece bluetooth acik 2gun rahat goturuyor, 3gun oglene gelmeden otmeye basliyor sarja koy diye. 2 gecede bir takiyorum iste sarja ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...