Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ringer (2011) - The CW

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Pek sevgili Sarah Michelle Gellar'ımız tv.lere geri döndü.

A young woman on the run from the mob poses as her wealthy twin sister to try and evade them, but soon discovers that her sister has a price on her head as well.

nedir yani türkçe meali ile bi karakterimiz var. striptizci, bağımlı, pislik bi hayat yaşamış ama yüreği temiz, hülya koçyiğit gibi feleğin sillesi yemiş kızımız hayatını düzene sokmaya kasmaktadır. gelgelelim kızımızın başı derttedir mafya ile. yakaladıkları yerde postunu delecekler yani.

bunun bi de ikiz kardeşi vardır. o da bu ne kadar şanssızsa o kadar şanslı. bu ne kadar fakirse o kadar varlıklıdır. bu mukavva evlerde yaşarken ikizi malikane üstüne loft inşaatı yaptırmaktadır falan.

zarlar atılır, fakir kızın tuttuğu çöp uzun çıkar. şanslar iyidir onun için. zengin ikizinin yerine geçer.

ama çok geçmeden çektiği uzun çöpün de attığı zarların da poposuna sokulacağını anlar.

ve diziye bi tedirginlik, bi göt korkusu gelir.

güzel plot twistlere sahne olacak bi dizi gibi. beğendim doğrusu. SMG'yi özlemişim bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

izledim fena değil. öyle aman aman değil ama idare eder izlenir.

ama bir tekne sahnesi var ki görsel efektler konusunda ders niteliğinde okutulmalı, izletilmeli ibret alınmalı. Bak çocuğum böyle efekt yaparsan çükün düşer, Uwe Boll filmlerinde bile iş bulamazsın, ekmeğini pazarda limon satarak çıkarırsın diye üstüne basa basa anlatılmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

soundtrack olarak katy perry kullanan dizi izlenmez zaten

lan şimdi farkettim ben bunu başka bir dizi için yazıcaktım :D

lying game diye bir abc dizisi var o da yeni başladı, konular aynı gibi ondan kafam karışmışi şsldfk
onda da ikiz kızlar var birbirinin yerine geçiyorlar, bu sene dizilerde ikiz fantezisi moda herhalde. ha o dizi de kötü bu da :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...