Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twisting Nether arena takım arkadaşı yada arkadaşları aranıyor!

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Karakterimin özeti:
Horde, orc hunter
guild: öylesine bir guilddeyim diyebiliriz. Rated bg umuduyla girmiştim ama 1 haftadır bir hareket göremedim.
resi: 4k
3 parça ruthless var. önümüzdeki çarşamba değil sonraki çarşamba yayı alacağım.

hunterı raf ile yakın zamanda kastığımdan arena bilgim hunterla yok denecek kadar az. Çok çalıştım, az pratik yaptım :P.
cata ilk sezonda mage,rogue ile takım arkadaşı bulamadığımdan varolanlar ile 1700 gördük. Pek online olamıyorlardı.
Resto druid ile 2k

Kısaca kısa bir süre noobluğumu üstümden atarken arıza çıkartmayacak, rage quit çekmeyecek, mikrofon açabilecek, skillerine mouse ile tıklamayan?, focus target kullanabilen, hatta mümkünse yanında mouseover ile bir iki skillini kullanabilen. Grubun hplerini ve cclerini takip edemiyorsa eğer, losecontrol gibi yardımcı addon kullanmayı problem etmeyen, karakterindeki skilleri etkili kullanmaya çalışan (skill barda çok yer kaplıyor, zaten az kullanıyorum cevabı bile almışlığım oldu) takım arkadaşı veya takım aranıyor.

valor cap dışında pve yapmadığımdan, oyun vaktimi pvp ye ayırabilirim.
Oyun saatimi size uygun ayarlayabilirim.

2vs için dps girebilecek tercihimdir. Hunter ile size işgence çektirmek istemem :P
3vs için birşey söylemeye gerek yok. Grubunuza gideceğini düşünüyorsanız.

İlgileniyorsanız, daha fazla detay için pm atabilirsiniz.
teşekkürler :)

(detay biraz fazla oldu farkındayım ama sürekli aynı hatalara düşmek istemiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

2vs de tecrübe kazanmaya başladım. Takım arkadaşı rogue ve biraz zayıf malesef. Oda benimle birlikte öğrenir diye umuyorum (%100 can ile, %15 canlı rogue a öldü :P )
Tabi 2vs bu, amacım 3vs. Ortamın karışıklığı işime gelir. Hatalarımı daha az görürsünüz :P.
Şaka tabi, daha eğlenceli olacağını düşündüğümden ve daha önceden 2vs yi biraz yaptığımdan 3vs takılmak isterim.
yokmu beni alan?
Sosyal ağlarda paylaş

2 side aynı cd leri açtı. hatta bizimki kopya çekti biraz :P.
Ya adamın koşmasına izin verdi o biraz problem oldu. Throw felan ataydı adama, combatdan düşemezdi zırt pırt. Ama skill barında yok tabi :P. Söyledim, sonrasında kullanır artık.
Bende komik hatalar yapıyorum tabi. Kendimi ondan üstün gördüğüm felan yok =).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...