Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul trafiği !'^=!')!('^>£#$

Wispy

Öne çıkan mesajlar

otoyol trafiğinin otonom olması lazım hoca. tüm araçlar sabit hızla birbirini takip etmeli. yakıt tüketimi optimum düzeye iner, milletin salakça hızlı gitme çabaları nedeniyle oluşan trafik dalgaları sona erer, a'dan b'ye ulaşım süresi kısalır. tabii kavşakların adam gibi olması lazım o ayrı sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Tem Gişeleri facia oluyor.
Mahmutbey gişelerinin orada akşam vakti bir uğrayın da hasta olun. Bildiğin hanzo stayla 1 gişeye 4 tane açıdan girmeye çalışıyor arabalar. En sağ gişeden en sola geçmeye çalışanları saymıyorum, kadınin biri dün ogs şeridindeyken (bayağı sol) önümden bir dk işareti yapa yapa 6 gişe değiştirdi gitti KGS'ye girdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Tem Gişeleri facia oluyor.
Mahmutbey gişelerinin orada akşam vakti bir uğrayın da hasta olun. Bildiğin hanzo stayla 1 gişeye 4 tane açıdan girmeye çalışıyor arabalar. En sağ gişeden en sola geçmeye çalışanları saymıyorum, kadınin biri dün ogs şeridindeyken (bayağı sol) önümden bir dk işareti yapa yapa 6 gişe değiştirdi gitti KGS'ye girdi.

çok sık kullanmam gerekiyor benim de, millet tam denyo. özellikle personel servisleri ve "hafif ticari"ler vanlar falan öküzleme dalıyo sağdan soldan. adam 2 kgs gişesi yandan gelip ogs gişesine giriyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

DeadSkinMask said:

kgs çok gereksiz bişey abi zaten. 1 saat yok bastım da yok hede açıldı da ben geçtim arkamdaki sıraya girdi sürüyle iş.

ogs için zor kullanılmalı. tüm kgs ler kaldırılıp ogs yapılmalı. bi nebze hafifler bu şekilde köprü trafiği gibi geliyo.

kgs kalkamaz da ogs cok daha işlevsel hale getirilebilir.Köprü yoluna girildigi araclar işleme tabii tutulabilir böyle belli paravanlardan gecme zorunlulugu olmadan hallederlerse daha güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

köprünün hemen dibinde son çıkış var bebek'e, oraya gidenlerden de keserlerse parayı isyan çıkar. o çıkışın hemen sonrası da gişeler zaten.

ogs'de inip kalkan bariyer yok o yüzden hız problemi olmuyor ama kgs yavaşlatıyor biraz. Bi de zaten esas olarak gişeden dolayı değil gişede genişleyip sonra tekrar daralan yoldan dolayı oluyor tıkanıklık, o da gişeye yansıyor. Üstüne o soldan sağdan kaynakçı p.ler (sansürü kendiniz doldurun) gelince komple arap saçı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

AutolycuS said:

Ya zaten mahmutbey bildiğin şehir içi. TEM'in en az Hadımköy'den sonra başlaması lazım. Milyon tane ev site vs. yapıldı, ama TEM ile para verilerek gidiliyo

buna ben de katılıyorum, en basidinden devasa bahçeşehir var, sonrasında da avcılar falan var. oralara giden yan yol da var da tek şerit ve parasız diye kamyonların çok kullandığı yol, haliyle tıkandmı mı tüketiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...