Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuncu/film=karakter adı? Oyunu

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

said:
Rewendor, 26 Eylül 2004 12:19 tarihinde demiş ki:
Patience Phillips (Zaten tüm marvel kahramanların isim ve soyadı aynı harfle başlar :))

Meet the Parents - Ben Stiller

Ya ukalalik gibi olmasin ama, bildigim 2 isim var zaten, marvel mi degil mi nedir ne degildir bilmiyorum ama..

Bruce Wayne/Batman.. oyle degil.. bi de Clark Kent vardi. Yani oyle degil?[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 27 Eylül 2004 15:06 tarihinde demiş ki:
said:
Rewendor, 26 Eylül 2004 12:19 tarihinde demiş ki:
Patience Phillips (Zaten tüm marvel kahramanların isim ve soyadı aynı harfle başlar :))

Meet the Parents - Ben Stiller

Ya ukalalik gibi olmasin ama, bildigim 2 isim var zaten, marvel mi degil mi nedir ne degildir bilmiyorum ama..

Bruce Wayne/Batman.. oyle degil.. bi de Clark Kent vardi. Yani oyle degil?

batman ve superman'de marvel'in degildir (bkz: peter parker)[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 27 Eylül 2004 18:09 tarihinde demiş ki:
biraz karistimissiniz sanirim ? ole kendi aklinizdan isim verip karakter adi verip film adi vermiyorsunuz dimi ben anlamadim galiba milletin sorduguyla alakasiz cevaplar var

eıuhueh pardon ya ben bildiklerimizi yazıyoruz sandım hepsini okumadım ilk postun,

balıklama daldım özür dilerim:p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 27 Eylül 2004 15:06 tarihinde demiş ki:

Bruce Wayne/Batman.. oyle degil.. bi de Clark Kent vardi. Yani oyle degil?

İkisi de Marvel Comics'in karakteri değil. Superman ve Batman DC Comics'in kahramanları...[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...