Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

elma said:

Wolas said:

önceden almaktaki amacına göre değişir

musclepharm combat in içimi baya iyiymiş, mcdonalds milkshake i tadı var tam. Hardline dan sonra cennet gibi geldi.

20 dk cardio üstüne 1.5 saat ağırlık kasıyorum. Ne kadar hemen sonrasında yemek yesem de enerjim kesiliyor. Bazı insanlar pre-workout olarak da protein alıyormuş enerji sağlasın workout sırasında diye ama bana pek mantıklı gelmedi açıkçası

enerji sağlasın? hayır
kanına biraz bcaa girsin? evet
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

çilekli gibi bişi değilmiydi o yanlışmı hatırlıyorum pembe falan

muzlu aldım ben baya güzel, gayet sapsarı =)

Spor sonrasında hemen bol proteinli bi öğle yemeği atıyorum az biraz karb da alıyorum. Pre-workout olarak protein gereksiz bence de, kahvenin etkisi nedir onun da çok övüldüğünü duydum pre-workout için
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Wolas said:

çilekli gibi bişi değilmiydi o yanlışmı hatırlıyorum pembe falan

muzlu aldım ben baya güzel, gayet sapsarı =)

Spor sonrasında hemen bol proteinli bi öğle yemeği atıyorum az biraz karb da alıyorum. Pre-workout olarak protein gereksiz bence de, kahvenin etkisi nedir onun da çok övüldüğünü duydum pre-workout için

sabah kahvaltı yapmadan zır aç gidiyosan spor öncesi whey iyi olabilir. dediğim gibi kanına bcaa girer. kas yapmaya pozitif etkisi olur. yağ yakmaya negatif etkisi olabilir ama olsun o kadar. zaten yaptığın kas yağ yakacak, bu da debuffın etkisini azaltır.

kahvaltısız çalışma dışında pek işe yarıycağını sanmıyorum.
/brotip
Sosyal ağlarda paylaş

cevaplar için teşekkürler.

Sabah 3 yumurta + yulaf ezmesi + sert kahve + multivitamin kombomu yapıyorum. 2 saat sonra spora gidip 2 saat yardırıp proteini çakmaya devam =)

üstte soran arkadaşım, protein tozunu idmandan sonra 30 dk içinde alcan
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

kahve yerine yeşil çay içsen kahvaltıda, sert kahveyi de antremandan 15dk önce çaksan çok daha iyi verim alırsın bence

spordan hemen 15dk önce l-carnitine çakıyorum. Bir de dediğiniz gibi deneyeyim bu hafta.

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

jager sen takviye ne kullanıyorsun

opti men kullanıyomuş jager multi için

anavite B vitamini deposu olduğu için parmaklarda kalçada falan iğneleme hissi uyandırıyo. değişik bir his. ne güzel ne kötü.

kassız bi adam olduğum için bilemiyorum açıkçası nasıl bir etkisi var. ama her vitamin gibi kendini iyi hissetiriyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...