Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Valla gelişim oluyor işte ordan anlıyorum ama benim beslenmem düzgün baya bu konuda çok mesai harcadığım için :)
Normalde çay kaşığı max 2 gr biliyorum ama tatlı kaşığı aldığım zamanlar 2-3 günde bir içiyordum unutuyorum ya da canım istemiyo ondan az içeyim hergün içeyim kafasındayım ondan çay kaşığı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar hızlı gelirse o kadar hızlı gider kardeşşş

Şu an tek sorunum strict pull up veya chin up yapamıyor olmam oda 108 kilo olmamdan kaynaklanabilir sırtım ve kollarım üst kısmım güçsüz. Başka kafama taktığım bişi yok onuda yavaş yavaş güçlendiriyoruz işte ne yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

bryton marka bidaha almayın not düşün. kanser etti tartı

ulan hayatım boyunca kreatini yanlış kullanmışım abi. içine ölçek koymassan olcağı bu. benim koyduğum miktarı tartmadı bile. 1 tatlı kaşığı 5 grama denk geliyo

bide oturup kreatini savunuyodum lan okuduklarımla. halbuki ben test ettiğim şeyi savunurum genelde. niye bitmiyo bu kreatinler diyodum. tatlı kaşığı çok abartı geldi lan ama yuh. 5gr geliyo ama cidden. optimumun kreatini ne kadar gidiyo öyle aldığında?
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi ki demisiz adam hayati boyunca eksik creatine kullanmis. Bi de en etkili supp he :D Bosuna mi diyoruz yediklerinizi tartin olcun diye. Bak creatine i bile tutturamadin. Hergun yuzlerce gram yemek yiyosun bi de onlari dusun :)

Neyse nolcak olm 2-3gr almissindir iste. Ekonomik olmus :)

Ben amerikadan 1200gr on creatine aldirmistim. Hala bitmedi :) aile boyu. Simdi alcak olsam protein7 dn whey yaninda alirim. 20 liraya geliyor 300gr.
Sosyal ağlarda paylaş

hazır mass gainer lafı açılmışken sorayım

ben uzun bir süredir ultimate n. muscle juice kullanıyorum. 2-3 yıl önce 2-3 marka deneyip en iyi bundan sonuç almıştım. ama şimdi fiyatı çok ağır gelmeye başladı.
200 küsur tl ve bir ayda bitiyor.

umutsuz da olsam sorayım dedim.
var mı daha ucuz, başarılı bir gainer bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben hardgainer filan değilim ama bence mantıken bu arkadaşların halter çalışıp kreatin kullanıp birde bol yağ ve et yemesi lazım. Kaloriyide çok kaçırmamak gerek yağlanma şüphesiz olucak ama günlük almanız gereken kalori miktarı + %20 si gayet yeterli bir rakam bence. Ben böyle yaptım son 1 ayda 2 kg kas artışım oldu 1 gr bile yağlanmadan şu an 110 kg yum yağ oranım 18%. Kreatinde kullanıyom ondan olmuş olabilir. Birde 2 hafta crossfit 2 hafta hst gittim. Millet mal mal split program yapıyor bence herkes hst yapsın kemarlosa selam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

hazır mass gainer lafı açılmışken sorayım

ben uzun bir süredir ultimate n. muscle juice kullanıyorum. 2-3 yıl önce 2-3 marka deneyip en iyi bundan sonuç almıştım. ama şimdi fiyatı çok ağır gelmeye başladı.
200 küsur tl ve bir ayda bitiyor.

umutsuz da olsam sorayım dedim.
var mı daha ucuz, başarılı bir gainer bilen?

bromance perfect reyizimle bu konuda ters düşeriz gainer yerine yemek yiyin der. ben gainer'in adam gibi kullanıldıktan sonra arada boost olarak iyi bi ürün olduğunu düşünürüm.

dymatize 5kg'lik gainer al bana 150'ye gelmişti sende 175e falan bulursun rahat. içnde kreatin ve multivitamin de var kreatini ve vitamini kesebilirsin o sırada. güzel kullanırsan sonuç alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...